Bryan Adams wystąpi w Polsce. Kiedy będzie można go posłuchać?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
RMF FM
Niezwykłe fotografie Bryana Adamsa
Niezwykłe fotografie Bryana Adamsa
wideo 2/9

Bryan Adams zaliczany jest do grona najlepszych i najbardziej popularnych wokalistów na świecie. Muzyk zapowiedział, że jeszcze w tym roku zamierza odwiedzi Polskę. Gdzie i kiedy będzie można go posłuchać?

Bryan Adams wystąpi w Polsce

Bryan Adams - choć na scenie obecny jest od ponad 40 lat - nadal cieszy się ogromną popularnością, a jego koncerty przyciągają miłośników dobrej muzyki. Artysta wydał do tej pory 17 albumów studyjnych, z czego aż cztery ujrzały światło dzienne w minionym roku: "So Happy It Hurts" (z nominacją do nagrody Grammy), "Pretty Woman - The Musical" oraz płyty z nowymi nagraniami największych przebojów Bryana Adamsa: "Classic Pt. 1" i "Classic Pt. 2".

Artysta zapowiedział właśnie, że w ramach najnowszej międzynarodowej trasy koncertowej zatytułowanej "So Happy It Hurts Tour" odwiedzi Polskę.

Bryan Adams na koncercie w Polsce. Gdzie i kiedy wystąpi?

Bryan Adams wystąpi 18 grudnia 2023 w Arenie Gliwice. Ceny biletów zaczynają się od 199 złotych. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się 24 marca o godz. 10:00 na platformie Eventim.pl.

Warto dodać, że Adams ostatni raz wystąpił w naszym kraju cztery lata temu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: RMF FM

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości