Gwiazdy

Koniec związku Blanki Lipińskiej i Barona. "To dla mnie bardzo trudny czas"

Gwiazdy

Blanka Lipińska i Baron tego lata byli jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Informacje o rozstaniu Lipińska potwierdziła w oświadczeniu przesłanym redakcji magazynu "Gala".

Lipińska i Baron byli razem kilka miesięcy

Para była razem zaledwie osiem miesięcy. Przez ten czas obydwoje chętnie dzielili się swoim szczęściem w mediach społecznościowym.

Potwierdzone plotki o rozstaniu

Autorka "365 dni" przebywa aktualnie w Egipcie. Odpowiadając na pytania fanów na Instagramie, oznajmiła, że Baron nie towarzyszy jej na wakacjach. On natomiast odpisał, że każdy z nich potrzebuje czasu dla siebie.

Pojawiły się plotki na temat ich rozstania, a sama zainteresowana postanowiła na nie odpowiedzieć wysyłając oświadczenie do gazety, w którym wyjaśniła, że rozstali się z Baronem już kilka dni temu.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie

- czytamy w oświadczeniu dla "Gali"

Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę, i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach

- dodaje.

Zobacz też:

Dlaczego Blanka Lipińska została pisarką: "Po prostu byłam z mężczyzną, który nie chciał uprawiać ze mną seksu, więc go sobie napisałam"

Blanka Lipińska opublikowała pierwsze zdjęcie z Baronem. "A teraz płoń internecie"

Gwiazdy na premierze filmu "365 dni". Blanka Lipińska: "Ostrza krytyki już lśnią"

Zobacz wideo: Blanka Lipińska – pisarka, która wie, czego pragną kobiety.

Autor: Karolina Rybińska

Źródło: Gala

Pozostałe wiadomości