Antek Smykiewicz i Sadowsky w piosence "Na gwiazdkę"

Autor:
Daria
Pacańska
Antek Smykiewicz i Sadowsky w piosence „Na gwiazdkę”

Antek Smykiewicz oraz Sadowsky wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Na gwiazdkę". To jeden z trzech nowych utworów na reedycji wydanego w 2020 roku albumu "Wigilia Deluxe" z najpiękniejszymi piosenkami świątecznymi i kolędami.

Antek Smykiewicz i Sadowsky na scenie DD TVN

Antek Smykiewicz i Sadowsky wykonali na scenie utwór "Na gwiazdkę". To jedna z piosenek, która znalazła się na reedycji albumy Smykiewicza "Wigilia Deluxe". Wokalista od 2021 roku współpracuje z Robertem Sadowskim, kompozytorem i producentem muzycznym. To on stoi za stworzeniem tego świątecznego singla.

Album ma umilić czas Świąt Bożego Narodzenia, ale też skłonić do refleksji w tych trudnych dla wielu czasach. Płyta utrzymana jest w bardzo nastrojowym klimacie.

Antek Smykiewicz - życie prywatne i zawodowe

Antek Smykiewicz jest wokalistą oraz autorem tekstów. Uczęszczał do szkoły muzycznej w klasie akordeonu. Karierę rozpoczął w 2010 roku jako wokalista w zespole Ściana Wschodnia, był też jego współzałożycielem. Brał udział w kilku muzycznych programach telewizyjnych, a w 2014 roku podpisał kontrakt z Universal Music Polska. Jego debiutancki singiel "Pomimo burz" stał się hitem i trafił na radiowe listy przebojów.

Mama Antka Smykiewicza jako nastolatka śpiewała w Operetce Warszawskiej, a tata jest fotografem. Ma dziewięcioro rodzeństwa. Jego żoną jest Justyna Smykiewicz.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości