Anna Korcz o relacji z synem. "Moje serce, stworzone wyłącznie po to, żeby kochać dzieci, tęskniło za nim"

Anna Korcz
Tomasz Urbanek/East News
Anna Korcz to nie tylko wspaniała aktorka i kobieta, ale i matka. Korcz ma trójkę dzieci - dwie córki i syna. Janek, bo tak nazywa się ten uroczy rodzynek, właśnie wrócił z obozu rowerowego. Jego mama na swoim Instagramie podzieliła się emocjonalnym wpisem na ten temat.

Anna Korcz o relacji z synem

Ania Korcz to wrażliwa i ciepła mama, a od niedawna także babcia. Korcz nie ukrywa tego, jak ważna jest dla niej rodzina. W ostatnim wpisie na Instagramie podzieliła się z obserwatorami przemyśleniami na temat swojej relacji z synem. Jasiek wrócił właśnie z obozu rowerowego - swojego pierwszego wakacyjnego wyjazdu w tym roku. Ania przyznała, że po kilku miesiącach izolacji, podczas której cały swój wolny czas spędzała z dzieckiem, zakładała, że przerwa od siebie dobrze zrobi jej i synowi. Jednak nic bardziej mylnego!

Kochani! Minął pierwszy tydzień wakacji. Jasiek wrócił z obozu rowerowego. Przyznam, że jak wyjeżdżał, czułam pewną ulgę, po 3.5 miesiąca izolacji i bycia z moim szczęściem 24 godziny na okrągło....

- zaczęła we wpisie.

Ale moje serce, stworzone wyłącznie po to, żeby kochać dzieci, tęskniło za nim... Cudownie, ze wrócił, zmęczony, ale zadowolony! Mam go obok, czuje jego ciepło i zapach!!! Już jest po prysznicu!!!?????????Pralka w toku!!!!????????? Ściskam Was Kochani!!! Dbajcie o siebie i bądźcie dla siebie dobrzy!!

- wyjaśniła żartobliwie Ania. Aktorka po prostu uwielbia mieć swoje pociechy przy sobie. I choć rozłąka też niesie za sobą wiele pozytywów, dobrze jest wrócić do domu, o czym właśnie przekonał się Jasiek.

Na InstaStories Ania sfilmowała obiad z synem i mężem. Rodzina wybrała się na kebab. Korcz przyznała, że syn wrócił z obozu z ogromnym apetytem. Pomimo drobnych uszczerbków na zdrowiu - zgniecionego palca i spalonego ucha od słońca - Ania i Jasiek ochoczo zachęcili wszystkich młodych obsewatorów do wyjazdów na obozy sportowe i językowe.

Internauci nie kryli zachwytu nad szczerością i emocjonalnością wpisu Ani Korcz.

Jest Pani piękną kobietą i z tego co widzę, wspaniałą mamą ❤️ dużo szczęścia życzę

- napisała jedna z obserwujących.

Jest Pani piękną kobietą! Dla mnie inspiracją ❤️

- dodała inna.

Anna Korcz - dzieci

Ania Korcz znana jest ze swojej ogromnej miłości do dzieci. Sama doczekała się trójki - Anny i Katarzyny ze związku z Robertem Korczem, za którego Ania wyszła w wieku 21 lat. Para rozwiodła się w 2003 roku. Korcz ponownie wyszła za mąż za Pawła Pigonia. Owocem tego związku jest, właśnie, Janek. Ania niedawno została także babcią. Jej córka, Ania Kalitowicz, w styczniu tego roku urodziła syna, Franciszka.

Obie Panie opowiedziały o swoich nowych rolach w naszym programie. Przypominamy cały wywiad:

Zobacz także:

2-letnia córeczka Edyty i Cezarego Pazurów zrobiła bucik. "Chanel się chowa"

Miłość kwitnie. Natalia Szroeder w objęciach Quebonafide. Fanka: "Ile szczęścia bije z tego zdjęcia"

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła drugie dziecko. Są już pierwsze zdjęcia maleństwa

Autor: Anna Mierzejewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości