Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska zachęca kobiety do karmienia piersią. "Cudowna sprawa!"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Agnieszka Kaczorowska często dzieli się ze swoimi obserwującymi radami dotyczącymi wychowywania dzieci. W najnowszym wpisie na Instagramie zachęca kobiety do karmienia piersią. - Cudowna sprawa! - zapewnia.

Agnieszka Kaczorowska - ile ma dzieci?

Agnieszka Kaczorowska od 2018 roku jest żoną tancerza, Macieja Peli. Zakochani chętnie mówią w mediach o kulisach swojego bajecznego ślubu, który odbył się w Toskanii. W lipcu 2019 roku para przywitała na świecie córeczkę Emilię, a w lipcu 2021 roku małą Gabrielę.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Kaczorowska jest oddaną i świadomą matką. W wywiadach powtarzała często, że małżeństwo i rodzina są dla niej najważniejsze.

Agnieszka Kaczorowska o karmieniu piersią

Aktorka chętnie opowiada w mediach o swoim macierzyństwie, dzieląc się radami i spostrzeżeniami w kwestii wychowywania dzieci. Profil Agnieszki Kaczorowskiej obserwuje ponad 400 tys. osób. Przed tą właśnie publiką, gwiazda kolejny raz otworzyła się i wypowiedziała w kwestii karmienia piersią.

- O karmieniu piersią pisałam przez ostatnie 3 lata wiele razy. Ostatnio podeszła do mnie Pani (w realu!) i podziękowała za to co robię w kwestii promowania karmienia piersią. Zrobiło mi się bardzo miło. Dlatego po raz kolejny zachęcam Mamuśki do karmienia piersią. Cudowna sprawa! I tak, wiem, bywają trudności. Ja też miałam przy pierwszej córeczce. Z pomocą specjalistki szybko zaczęłam cieszyć się karmieniem - czytamy we wpisie. - Gabrysia ma 9,5 miesiąca i ja też spotkałam się z pytaniem "to Ty nadal karmisz?". Do roku będę karmić na pewno. Emilkę karmiłam 16 miesięcy. I rozumiem jeśli ktoś chce skończyć wcześniej lub karmić dużo dłużej… wszystkie decyzje podyktowane sercem są dobre, ponieważ wprowadzają do życia spokój, a to moim zdaniem najcenniejszy zasób rodzicielstwa - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości