naturalne karmienie

    Agnieszka Kaczorowska często dzieli się ze swoimi obserwującymi radami dotyczącymi wychowywania dzieci. W najnowszym wpisie na Instagramie zachęca kobiety do karmienia piersią. - Cudowna sprawa! - zapewnia.

    Paulina Andrzejewska, żona Mateusza Damięckiego, z okazji Światowego Dnia Karmienia Piersią opublikowała fotografię z synami. Udowodniła, że karmienie piersią w miejscu publicznym jest normalną rzeczą, a internautki podziękowały jej za ten post. - Moje położnicze serce się rozpływa z zachwytu i wzruszenia - czytamy.

    Davina Wright jest mamą trojaczków. Zrobiło się o niej głośno w zagranicznych mediach za sprawą postu, który zamieściła na blogu The Milk Meg. Kobieta napisała, że ma już dość karmienia piersią swoich 5-letnich pociech. Jednak kiedy próbuje je odstawić, Willow, Connor i Summer mocno się buntują.

    Mamy karmiące piersią muszą ograniczyć spożywanie niektórych produktów. Okres laktacji to wyjątkowy czas, kiedy dieta kobiety ma ogromny wpływ nie tylko na jej samopoczucie, lecz także na stan zdrowia dziecka. Sprawdź, czy miód jedzony podczas karmienia piersią może zaszkodzić niemowlęciu.

    Karmienie piersią w miejscach publicznych wzbudza skraje emocje. Niektórzy uważają to za czynność zupełnie naturalną, inni z kolei, za akt obsceniczny. Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadły: Paulina Krupińska, była miss Polski, mama Antoniny, Patrycja Sołtysik, mama oraz Agnieszka Dziduszkiewicz, fotografka akcji "Kraina mlekiem i miłością płynąca". Dlaczego karmienie piersią kojarzy się ludziom źle lub erotycznie? Jak to zmienić? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?