"Cały był zalany krwią". Partnerka naszego redakcyjnego kolegi wspomina dzień jego morderstwa

Uwaga! TVN: Zabójca Pawła Kiliańskiego wciąż przebywa na wolności
Paweł Kiliański współtworzył z nami Dzień Dobry TVN. Pracował w gdańskiej redakcji. Niestety pod koniec marca został bestialsko zamordowany. Mimo że szybko ustalono podejrzanego, to nie udało się go zatrzymać. Dlaczego? Sprawie przyjrzał się reporter programu Uwaga TVN, Tomasz Patora. Miał też okazję porozmawiać z rodziną Pawła oraz jego partnerką.

Paweł Kiliański był najmłodszy z trojga dzieci pana Leszka. Kilka lat temu przeprowadził się z rodzinnych Katowic do Gdańska, gdzie jako reporter współtworzył pomorską redakcję programu Dzień Dobry TVN. - Paweł był bystry, wszechstronny, jego pasją był sport – mówi tata dziennikarza. - Był cudowny, był nie tylko serdecznym przyjacielem, ale dbał o nas. Czasami czułem się z nim jak z dobrym wujkiem, czasami jak z przyjacielem, czasami jak z bratem – dodaje Łukasz Zagórski, reporter Dzień Dobry TVN. - To był człowiek otwarty na ludzi, kochający ludzi i ludzie też go kochali - podkreśla Agata Zjawińska, dziennikarka Dzień Dobry TVN.

Paweł Kiliański nie żyje. Kim była jego partnerka?

- Paweł był atrakcyjnym chłopakiem, miał powodzenie i nie stronił od kontaktów. Chodziliśmy na wesela i wszystkie ciocie pytały, kiedy Paweł się żeni. Sam powoli mówił, że chciałby znaleźć stałą osobę, do wspólnego życia – mówi Beata Górkiewicz, siostra Pawła.

Od kilku miesięcy w życiu Pawła była kobieta, której nie zdążył przedstawić rodzinie. 32-letnia Ewelina w grudniu wyprowadziła się z córką od męża i próbowała na nowo ułożyć sobie życie. W ostatni weekend marca Paweł i Ewelina chcieli wspólnie spędzić wieczór.

- Po 17:00 przyjechał pociągiem z Gdańska, poczęstowałem go obiadem i wyszedł. Podjechał czarny samochód, kobieta wyszła, siadła po stronie pasażera, a Paweł siadł za kierownicę i odjechali – opowiada ojciec Pawła.

Dziś wiemy, że Paweł i Ewelina pojechali do Będzina na galę bokserską połączoną z koncertem. Potem wrócili do Katowic i zatrzymali samochód w ustronnym miejscu, niedaleko domu taty Pawła, tuż obok stadionu piłkarskiego. Właśnie tam rozegrał się dramat. W pewnym momencie do auta podszedł mężczyzna w bawełnianej czapce. Otworzył drzwi od strony kierowcy i od razu zaatakował Pawła nożem. Ten wyskoczył i próbował się bronić, ale sprawca wciąż wbijał w jego ciało nóż. Następnie mężczyzna uciekł.

Uwaga! TVN

Uwaga! TVN: Nie żyje rodzeństwo z Płocka. Jak doszło do tragedii?
Uwaga! TVN: Nie żyje rodzeństwo z Płocka. Jak doszło do tragedii?
Uwaga! TVN. Sprawa 12-latki z okolic Włocławka przypomina historię Kopciuszka
Uwaga! TVN. Sprawa 12-latki z okolic Włocławka przypomina historię Kopciuszka
Uwaga TVN. Mężczyzna dwa razy podpali dom
Uwaga TVN. Mężczyzna dwa razy podpali dom
Uwaga! TVN. 80-letnia pani Zofia żyje w dramatycznych warunkach
Uwaga! TVN. 80-letnia pani Zofia żyje w dramatycznych warunkach
"Uwaga! TVN". Dlaczego dzieci chcą zostać influencerami?
"Uwaga! TVN". Dlaczego dzieci chcą zostać influencerami?
Uwaga! TVN. Pędzący kierowca zabił 9-latka na pasach
Uwaga! TVN. Pędzący kierowca zabił 9-latka na pasach
Uwaga! TVN. Kulisy Sławy Daniela Olbrychskiego
Uwaga! TVN. Kulisy Sławy Daniela Olbrychskiego
Uwaga! TVN Zginął 22-letni operator suwnicy. Pracował mimo ekstremalnych warunków pogodowych
Uwaga! TVN Zginął 22-letni operator suwnicy. Pracował mimo ekstremalnych warunków pogodowych
Uwaga! TVN: Wykupili catering dietetyczny i czują się oszukani
Uwaga! TVN: Wykupili catering dietetyczny i czują się oszukani
Uwaga! TVN: Kiedy Julek zasypia, przestaje oddychać. Potrzebne jest Wasze wsparcie!
Uwaga! TVN: Kiedy Julek zasypia, przestaje oddychać. Potrzebne jest Wasze wsparcie!
Uwaga! TVN: Zuzia żyła zaledwie sześć tygodni
Uwaga! TVN: Zuzia żyła zaledwie sześć tygodni
Uwaga! TVN. Mama Izy z Pszczyny wstrząśnięta raportem po kontroli w szpitalu
Uwaga! TVN. Mama Izy z Pszczyny wstrząśnięta raportem po kontroli w szpitalu
Uwaga! TVN: Rodzice tygodniami siedzą z dziećmi na kwarantannie
Uwaga! TVN: Rodzice tygodniami siedzą z dziećmi na kwarantannie
Uwaga! TVN: Mama ciężko chorej Julki marzyła, by kiedyś spacerować z córką za rękę. Los napisał inny scenariusz
Uwaga! TVN: Mama ciężko chorej Julki marzyła, by kiedyś spacerować z córką za rękę. Los napisał inny scenariusz
Uwaga! TVN: Operacja "Śluza". "Plan był taki, że Unia Europejska przyjmie migrantów"
Uwaga! TVN: Operacja "Śluza". "Plan był taki, że Unia Europejska przyjmie migrantów"
Uwaga! TVN: Przesunął ścianę sąsiada, żeby powiększyć swoje mieszkanie
Uwaga! TVN: Przesunął ścianę sąsiada, żeby powiększyć swoje mieszkanie
Uwaga! TVN. 10-letni Tomek utknął w płonącym samochodzie
Uwaga! TVN. 10-letni Tomek utknął w płonącym samochodzie
Uwaga! TVN Kto organizuje pokazy dla seniorów?
Uwaga! TVN Kto organizuje pokazy dla seniorów?
Dziś finał świątecznej akcji „Uwagi!” i Fundacji TVN
Dziś finał świątecznej akcji „Uwagi!” i Fundacji TVN
Uwaga! TVN. Interwencja w schronisku dla zwierząt w Wojtyszkach
Uwaga! TVN. Interwencja w schronisku dla zwierząt w Wojtyszkach
Uwaga! TVN. Ojciec powiedział, że zabiera dzieci na wakacje do Pakistanu
Uwaga! TVN. Ojciec powiedział, że zabiera dzieci na wakacje do Pakistanu
Uwaga! TVN: Walczy z samochodozą. "Chcę otworzyć ludziom oczy"
Uwaga! TVN: Walczy z samochodozą. "Chcę otworzyć ludziom oczy"
Uwaga! TVN. Pani Ania zmarła 10 godzin po wypisaniu ze szpitala
Uwaga! TVN. Pani Ania zmarła 10 godzin po wypisaniu ze szpitala
Uwaga! TVN. Oprawcy Bożeny Wołowicz na wolności
Uwaga! TVN. Oprawcy Bożeny Wołowicz na wolności
Uwaga! TVN: Schorowany 62-latek napadnięty na działkach
Uwaga! TVN: Schorowany 62-latek napadnięty na działkach
Uwaga! TVN: Sprawa Bożeny Wołowicz
Uwaga! TVN: Sprawa Bożeny Wołowicz
Uwaga! TVN. Jak wyglądają święta 80-letniej Pani Danieli?
Uwaga! TVN. Jak wyglądają święta 80-letniej Pani Danieli?

Udało nam się dotrzeć do partnerki Pawła, która opisała nam dramatyczne chwile tuż po ataku. Kobieta nie zgodziła się jednak na rozmowę przed kamerą. - Mam straszne ubytki w pamięci jeśli chodzi o to zdarzenie. Pamiętam moment, kiedy usiadłam już za kierownicę, na krótko przed tym, jak zaczęliśmy uciekać. Ale nie wiem, jak znalazłam się w tym samochodzie, bo najpierw wybiegłam z samochodu. Nie potrafiłam odblokować telefonu, bo cały był zalany krwią i za nic nie chciał się odblokować, żebym mogła wezwać jakąś pomoc – mówiła.

Kobieta, z ciężko rannym Pawłem na tylnej kanapie, ruszyła w stronę siedziby katowickiego pogotowia. - Niezwłocznie podjęliśmy akcję reanimacyjną. Niestety ze względu na skalę, czyli ilość i rozległość urazów, które posiadał ten młody człowiek, akcja zakończyła się niepowodzeniem – mówi ratownik medyczny Marcin Nadolny. I dodaje: - Pracując ponad 20 lat w tym zawodzie, nie spotkałem się z taką brutalnością i takim morderstwem.

Okazało się, że zabójca zadał Pawłowi blisko 50 ciosów nożem, na ratunek nie było szans. - Dowiedziałam się o tym od siostry rano, jak przyszła, to zaczęłyśmy krzyczeć. Krzyczeć z rozpaczy. Że to jest nieprawda, albo, że to nie powinna być prawda – mówi Beata Górkiewicz.

Policja ustaliła, że Pawła zabił zazdrosny mąż pani Eweliny. Kobieta, niedługo przed zdarzeniem, powiedziała mu, że do niego nie wróci i poinformowała o złożeniu pozwu o rozwód. Wtedy Kamil Ż., z pomocą kolegi podłożył pod auto żony nadajnik GPS, dzięki któremu znał miejsce spotkania pary.

W momencie ataku było ciemno, pani Ewelina nie wiedziała kim jest napastnik. A męża rozpoznała dopiero na nagraniu z monitoringu. - W tym wszystkim najgorsze jest to, że absolutnie nie spodziewałam się czegoś takiego. Paweł był na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w moim życiu, zwłaszcza jeśli chodzi o mój rozwód. Był pierwszą osobą, która wiedziała o wszystkim. O każdym telefonie mojego męża do mnie. Spodziewałam się, że on może nie chcieć dać mi spokoju, bo mąż absolutnie nie chciał rozwodu. Ale bardziej spodziewałam się tego, że będzie mnie dręczył telefonami, czy będzie nachodził, natomiast, nigdy w życiu, nawet przez sekundę nie spodziewałam się, że może dojść do czegoś takiego – mówiła w rozmowie z Uwagą! TVN partnerka Pawła.

Uwaga TVN. Zabójstwo Pawła Kiliańskiego

Kilka godzin po zabójstwie Kamil Ż. uciekł do rodziny w Niemczech. Gdy ojciec mężczyzny pojechał tam, by namówić syna na oddanie się w ręce policji, ten znowu uciekł. Sposobem na schwytanie zabójcy jest wydanie listu gończego i Europejskiego Nakazu Aresztowania, ale decyzję w tej sprawie musi podjąć sąd.

- 1 kwietnia zgromadziliśmy dowody, które pozwoliły na podjęcie decyzji o przedstawieniu zarzutów karnych Kamilowi Ż. Tego samego dnia prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego w Chorzowie z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Mieliśmy nadzieję, że ten wniosek zostanie rozpoznany tego samego dnia. Niestety, decyzją chorzowskiego prezesa sądu ta sprawa będzie rozpoznana w trybie zwyczajnym. Wiemy, że termin rozpoznania został wyznaczony na 9 maja, czyli ponad miesiąc – mówi Cezary Golik z Prokuratury Rejonowej w Chorzowie.

- Sąd stoi na stanowisku, że musi dokonać prawidłowego zawiadomienia podejrzanego o terminie posiedzenia, dając mu możliwość udziału w tym posiedzeniu. Warunki obiegu poczty, przewidując możliwość dwukrotnej awizacji korespondencji, doprowadziły do ustalenia tej daty właśnie na 9 maja – dodaje prokurator Cezary Golik.

Jak to możliwe, że sąd chce wzywać pocztą mężczyznę, który dawno uciekł z kraju? Chorzowski sąd uważa, że w prawie istnieje luka i nie można pominąć kuriozalnej procedury związanej z wysyłaniem wezwań pocztą. Ale większość polskich sądów stosuje w takich przypadkach, przez analogię, przepis, który mówi, że w przypadkach nie cierpiących zwłoki można wzywać osoby telefonicznie lub w inny, stosowny sposób.

Szybką ścieżkę aresztowania przestępców, którzy uciekli z miejsca zbrodni, polskie sądy stosują powszechnie. Jednym z najbardziej znanych zabójców ściganych błyskawicznie poza granicami Polski był Kajetan P., który zamordował i poćwiartował w Warszawie młodą nauczycielkę języka włoskiego. Po zaledwie kilku dniach złapano go na Malcie.

Zdaniem chorzowskiej prokuratury, gdyby procedura w wypadku śmierci Pawła wyglądała podobnie, to byłaby duża szansa na ujęcie podejrzanego. - Byłby wydany list gończy, jego wizerunek byłby opublikowany w mediach. Prawdopodobnie byłyby działania związane z Europejskim Nakazem Aresztowania. Te środki prawne dawałyby dużo większą szansę na to, aby podejrzany został zatrzymany – mówi prokurator Cezary Golik.

Wiceprezes Sądu Rejonowego w Chorzowie umówiła się z nami na spotkanie przed kamerą, ale później je odwołała, odpowiadając na nasze pytania wyłącznie na piśmie. Zapytaliśmy m.in. kto poniesie odpowiedzialność, jeżeli sprawca, którego teraz nikt nie ściga ucieknie ze strefy Schengen, co znacznie utrudni jego schwytanie. Dowiedzieliśmy się, że wiceprezes nie jest w stanie odpowiedzieć na tak sformułowane pytanie.

W rozmowie telefonicznej zapytaliśmy wiceprezes sądu, dlaczego sąd w Chorzowie ma inne zdanie na temat stosowania przepisów niż duża część sądów w kraju. Sędzia Aneta Obara-Maciejowska odparła, że nie ma pojęcia. Na pytanie, kto ma mieć takie pojęcie, sędzia powiedziała, że od oceny działań sądu rejonowego jest sąd odwoławczy. Tyle tylko, że od wyznaczenia daty posiedzenia odwołać się nie można.

- W przeszłości miała miejsce podobna sytuacja, około trzy lata temu, na terenie miasta Chorzowa miał miejsce czyn o charakterze pedofilskim. Wystąpiliśmy do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie tej osoby. I oczekiwaliśmy 42 dni – przywołuje Cezary Golik.

- Nie wyobrażam sobie, co w tej sytuacji czuje rodzina. W nas jest bunt i gniew. Bardzo byśmy chcieli, żeby dokonała się sprawiedliwość. Każdy z nas niejako czuje się oszukany przez system. Mija miesiąc od śmierci Pawła i nie wydarza się nic – mówi Agata Zjawińska.

Zobacz także:

Autor: Izabela Dorf

Źródło: Uwaga! TVN

Źródło zdjęcia głównego: Uwaga! TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Shannen Doherty ma przerzuty do kości: "Nie chcę umierać"

Shannen Doherty ma przerzuty do kości: "Nie chcę umierać"

Marcin Prokop jako prowadzący program "Uwaga! TVN"? Ryszard Cebula odpowiedział

Marcin Prokop jako prowadzący program "Uwaga! TVN"? Ryszard Cebula odpowiedział

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima
Materiał promocyjny

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima

Zofia Zborowska-Wrona zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda? "Andrzej będzie miał nową żonkę"

Zofia Zborowska-Wrona zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda? "Andrzej będzie miał nową żonkę"

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby
Materiał promocyjny

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas