Castingi

Kochasz gotować? Zgłoś się do 10. edycji "MasterChefa"!

Anna Starmach, Magda Gessler, Michel Moran

TVN

Castingi

Kochasz gotować? Zgłoś się do 10. edycji "MasterChefa"!

Anna Starmach, Magda Gessler, Michel Moran

TVN

Gotowanie to twój żywioł? Mamy dla ciebie doskonałą wiadomość! Już po raz dziesiąty Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran będą poszukiwać najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Co zrobić, aby wciąć udział w jubileuszowej, 10. edycji programu "MasterChef"?

MasterChef 10 - casting

Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran po raz dziesiąty będą szukać najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Tylko najlepsi trafią do kuchni "MasterChefa", gdzie zawalczą o 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę dziesiątego polskiego MasterChefa. Kto powtórzy sukces Grzegorza Zawieruchy, Damiana Kordasa i Oli Juszkiewicz?

MasterChef 10 - jak się zgłosić do programu?

Wszyscy chętni do udziału w "MasterChefie" mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej www.masterchef.tvn.pl. O udział w show może starać się każdy, kto ukończył 18 lat i gotuje amatorsko. Na zgłoszenia czekamy do 25 kwietnia.

Ze względu na pandemię castingi ponownie przeniosą się do świata wirtualnego. Ta wyjątkowa formuła pozwoli przesłuchać jeszcze większą liczbę osób. Kto zachwyci Magdę Gessler, a kto będzie musiał "oddać fartucha"? Tego dowiemy się już niedługo!  

Gotowanie z tego, co mamy w domu. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Legendarny sernik siostry Anieli. Przepis!

Idealne ciało w czasie pandemii. "To nie jest dobry moment na bicie rekordów w dążeniu do doskonałości"

Majonez - król wielkanocnego stołu. Który jest najlepszy?

Co sądzisz o tym artykule?
60
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0