Czaty

Masz pytanie dotyczące koronawirusa i pandemii? Zadaj je naszym ekspertom

Wirus

Dowell/Getty Images

Czaty

Masz pytanie dotyczące koronawirusa i pandemii? Zadaj je naszym ekspertom

Wirus

Dowell/Getty Images

Trwa pandemia koronawirusa. Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące zagrożenia, jakie niesie za sobą koronawirus - poradź się specjalistów. Zadaj pytanie poniżej. Nasi eksperci odpowiedzą na nie w Dzień Dobry TVN.

Co sądzisz o tym artykule?
72
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
6
27.05.2021
Dorota
Witam karmie synka już drugi rok czy mogę się zaszczepić i czy mu to nie zaszkodzi
28.04.2021
Karolina
Jestem w 16 tygodniu ciąży, niedawno zostało ogłoszone że PTGiP że zaleca się szczepienia kobiet w ciąży, rekomenduje też to mój lekarz prowadzący ciążę, jednak jest mnustwo innych co są przeciwni. Czy kobiety w 2 trymestrze coś konkretnego zarazy ciąży po szczepieniu?
03.03.2021
Kinga
W listopadzie przeszłam covid będąc w 30 tygodniu ciąży. Mam przeciwciała-potwierdziłam to testem. Czy przekazuję je dziecku karmiąc piersią?
05.01.2021
Anna
Dzień dobry, jestem po przeszczepieniu nerki, zażywam leki immunosupresyjne, czy były prowadzone badania co do skuteczności szczepionki na osobach po transplantacji?
18.12.2020
magda
Dzień dobry mam pytanie syn pracuję w Niemczech i na święta chcę przyjechać do Polski. Czy wracając do Niemiec musi odbyć kwarantanną?
17.04.2020
bożena
Witam, rozumiem noszenie maseczek, ale rękawiczki? przecież długo wirus na nich może się utrzymać, wiatr niesie w różne miejsca, brakuje ich służbie medycznej - a przecież wystarczy dokładnie dłonie dezynfekować lub też myć.
Rozwiń wszystkie komentarzy