Materiał promocyjny

Ruszyła 8. edycja konkursu POLSKI PACJENT W AVÈNE. Do wygrania wyjazd do Centrum Hydroterapii w Avène we Francji oraz emolienty XERACALM A.D

Konkurs Polski pacjent w Avène
Konkurs Polski pacjent w Avène
Źródło: mat. prasowe
Francuska marka dermokosmetyków Eau Thermale Avène, która od lat wspiera małych pacjentów i ich rodziny w codziennym zmaganiu się z atopowym zapaleniem skóry, realizuje kolejną już odsłonę programu POLSKI PACJENT W AVÈNE. Główną nagrodą w konkursie jest 3-tygodniowa kuracja w Centrum Hydroterapii Avène dla chorującego na AZS dziecka wraz z pobytem wspierającego go opiekuna. Na miejscu mały pacjent poddany będzie kojącym zabiegom z wykorzystaniem Wody termalnej pod okiem specjalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat pielęgnacji skóry atopowej. Pozostałe nagrody to roczne zapasy oraz zestawy emolientów XERACALM A.D. 

Atopowe Zapalenie Skóry to choroba, która stygmatyzuje i podkopuje pewność siebie zmagających się z nią dzieci i nastolatków. Każdego dnia stawia przed nimi szereg niełatwych wyzwań. Nie tylko muszą codziennie pamiętać o potrzebach swojej skóry, ale również potrzebują wsparcia bliskich w radzeniu sobie z trudnymi emocjami towarzyszącymi chorobie.

Odpowiednia pielęgnacja skóry dziecka z atopią to troska "od zewnątrz", która jest kluczowa, by poczuło się lepiej. Ale ulgę małym pacjentom, przynosi także to, co dodaje im siły od środka – codzienne wsparcie i troska.

W odpowiedzi na potrzeby dzieci chorujących na AZS oraz ich rodziców, marka dermokosmetyków Eau Thermale Avène już po raz kolejny organizuje konkurs POLSKI PACJENT W AVÈNE (znany wcześniej pod nazwą: Atopowe Wsparcie od Avène), oferując kojące i przynoszące ulgę nagrody: 3-tygodniową kurację w Centrum Hydroterapii na południu Francji oraz roczne zapasy i zestawy emolientów XERACALM A.D.

W lipcu 2023 roku 3 tygodnie w Avène spędziła 13-letnia Gabrysia. Zobacz materiał relacjonujący jej kurację

Program POLSKI PACJENT W AVÈNE wystartował na polskich kanałach social media Eau Thermale Avène oraz na stronie www.eau-thermale-avene.pl/lp/atopowewsparcie. By wziąć udział w konkursie i zawalczyć o wyjazd do francuskiego Centrum Hydroterapii oraz zestawy emolientów XERACALM A.D, wystarczy wypełnić dostępny na stronie formularz oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak Ty wspierasz swoje dziecko w budowaniu pewności siebie?

Zgłoszenia do I. etapu konkursu przyjmowane są do 31.03.2024. W II. etapie, spośród 10 wybranych odpowiedzi, których autorzy prześlą drugi formularz wypełniony przez lekarza prowadzącego, zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma nagrodę główną: 3-tygodniową kurację w Centrum Hydroterapii Avène we Francji. Pozostali finaliści otrzymają roczny zapas emolientów XERACALM A.D.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości