Robert Kudelski

  Robert Kudelski

  Robert Kudelski, aktor doskonale znany widzom TVN z serialu "Na Wspólnej" przeszedł metamorfozę - ze 107 kilogramów schudł do 88. Co go zmotywowało do zrzucenia wagi? Jaką stosuje dietę? O swojej przemianie opowiedział w jednym z wywiadów.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy jedną z uczestniczek "Projekt Lady" Agnieszkę Koszelak oraz Roberta Kudelskiego. Czy damie wypada przeklinać w towarzystwie? Czy wulgaryzmy mogą skracać dystans między ludźmi? W jakich sytuacjach wulgarne słowa mogą być akceptowane?

  Olga Bończyk kontra Robert Kudelski. Aktorzy stoczyli w kuchni pojedynek na... rosti. Czy Olga Bończyk zawsze "stroi się do kartofla"? Czy Robert Kudelski w ogóle wie, jak przygotować rosti? W jaki sposób Robert odwracał uwagę Olgi? Czyje rosti było lepsze? Jak Olga Bończyk ocenia umiejętności kulinarne Roberta Kudelskiego? O czym myśli Robert, gdy jest głodny? Zobaczcie pierwszy w tym sezonie Dzień Dobry TVN odcinek cyklu "Ogniem i Nożem".

  W Cafe TVN gościliśmy aktorów serialu "Na Wspólnej": Ewę Gawryluk, Annę Cieślak, Sylwię Gliwę, Grażynę Wolszczak, Katarzynę Chorzębę, Waldemara Obłozę, Roberta Kudelskiego, Waldemara Błaszczyka, Michała Tomalę i Wojciecha Brzezińskiego. Razem z fanami świętowali 12 lat istnienia serialu. Jak aktorzy wspominają pracę na planie? Czy od początku wierzyli w powodzenie tego serialu? Czy pamiętają najbardziej dramatyczne momenty? Zapraszamy na dzisiejszy 2000 odcinek serialu!

  Tym razem 23. Finał WOŚP gra dla dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla seniorów. Jak co roku i w tym w pomoc zaangażowali się artyści, ludzie mediów, polityki i sztuki. Każdy daje coś od serca. A co w tym roku Maffashion, Marcin Bosak i Robert Kudelski wystawili na licytację WOŚP?

  Okazuje się, że można nie zauważyć, że się tyje. Reflektujemy się dopiero wtedy, kiedy zobaczymy się na zdjęciu. Jak to możliwe? O tym w Dzień Dobry TVN: Robert Kudelski, Anna Kapera–Borkowska oraz psycholog i dietetyk Zuzanna Antecka. Kiedy dodatkowe kilogramy stają się niezauważalne?

  Są tacy, którzy na diecie są całe życie. Do czego mogą doprowadzić tzw. diety cud? Czy można schudnąć bez stosowania diety?O tym, w Dzień Dobry TVN, opowiedzieli: aktor Robert Kudelski, który całe życie jest na diecie i dietetyczka Anna Jelonek.

  Minęło już 10 lat odkąd serial „Na Wspólnej” zagościł na antenie TVN! Zobaczcie, jak w TVN Cafe świętowali ten dzień aktorzy z serialu! Wtórował im Filip Chazjer. A w studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Renata Dancewicz, Robert Kudelski, Katarzyna Walter, Bożena Dykiel oraz Małgorzata Socha.

  Zrzucę kilka zbędnych kilogramów, zmienię pracę, wyremontuję mieszkanie, skończę z papierosami... Początek nowego roku to czas, w którym chętnie obiecujemy sobie, że nasze życie ulegnie zmianie, ale czy potrafimy dotrzymać danego słowa? O noworocznych postanowieniach rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z aktorem Robertem Kudelskim, aktorką Martą Powałowska, psychologiem Konradem Majem i Kaliną Hlimi-Pawlukiewicz, senarzystką i aktorką. Czy udało im się kiedykolwiek zrealizować choć jedno noworoczne postanowienie?

  "Sentymentalną" podróż do przeszłości, a dokładnie do czasów PRL-u, odbyli wraz z nami Andrzej Mleczko, Beata Ścibakówna i Robert Kudelski. Czy tęsknią za tamtymi czasami? Dlaczego Andrzej Mleczko uważa, że "demokracja jest mocno przereklamowana, a komuna jest mocno zdemonizowana"? O czym marzyli w PRL-u? Ile butelek alkoholu można było kupić w tamtych czasach za 20 dolarów?