promocje

  promocje

  Darmowe kody rabatowe polecane przez popularne sklepy i firmy usługowe są skutecznym mechanizmem marketingowym, który działa na klientów niczym wabik. Przybierają one formę kuponów obniżających wartość zakupów i choć nadal w naszym kraju najpopularniejsze są zwykłe promocje i wyprzedaże, to cyfrowe kody rabatowe zyskują coraz większe zainteresowanie wśród klientów. Sprawdźmy, dlaczego ich popularność nieustannie rośnie.

  Ruszyły poświąteczne wyprzedaże, a wraz z nimi zakupowe szaleństwo. Co znajdziemy w sklepach? Czy korzystanie w z wyprzedaży ma jakikolwiek sens? O komentarz w w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy blogerkę i dziennikarkę Tinę Żyro. Gdzie powinniśmy szukać okazji - w tradycyjnym sklepie czy sklepie internetowym?

  Ceny żywności cały czas idą w górę. Jak zatem zaoszczędzić przed zbliżającym się Bożym Narodzeniem? Jakie triki stosują sklepy, abyśmy kupili więcej? Kiedy promocja jest prawdziwą promocją? O tanich zakupach rozmawialiśmy z gościem Dzień Dobry TVN blogerką ekonomiczną Katarzyną Iwanoską.

  Niestety, jak grzyby po deszczu powstają strony z super promocjami, które zachęcają nas do zakupu jakieś rzeczy, czy usługi pod warunkiem wysłania sms-a premium. Kiedy dostajemy rachunek telefoniczny, okazuje się, że ów sms nabił je o dodatkowe, często spore kwoty. Jak zabezpieczyć się przed tego typu usługami? Czy podwyższone rachunki można reklamować? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN Pawła Kucharczyk z Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Dowiedzieliśmy się również, jakie kwoty kryją się w numerach telefonów podanych przy sms-ach premium.

  Wielu rodziców nagradza swoje dzieci za zmycie naczyń, skoszenie trawy, dobre stopnie w szkole, czyli za tzw. dobre uczynki. Nagrodą jest nowa zabawka, dłuższe oglądanie bajek, a nawet pieniądze. Odetę Moro-Figurską spytaliśmy, czy ona stosuje w domu tego typu metody wychowawcze, a psycholog Małgorzatę Ohme, czy poleca ten sposób wychowywania dzieci.

  88 proc. Polaków deklaruje, że lubi promocje i stara się z nich korzystać. Dlaczego rzucamy się na promocje? Ze względu na oszczędności, czy może z powodu chęci zaspokojenia potrzeby zdobywania? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy Katarzynę Lengren, malarkę, felietonistę i pisarkę oraz Miłosza Brzezińskiego, psychologa biznesu. Co najchętniej kupujemy na promocji?

  Jakub Porada śledzi promocje na tanie połączenia lotnicze i często z nich korzysta. Zauważył, że można tanio latać nie tylko z Warszawy. Tym razem wybrał się w podróż do Dortmundu... z Katowic. Za ten lot zaplacił 24 PLN. Po co poleciał do Dortmundu?

  Styczeń to miesiąc promocji, wyprzedaży i obniżek. Co jeszcze warto kupić z początkiem roku oprócz produktów RTV i AGD? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: dziennikarka Dzień Dobry TVN Tina Żyro oraz socjolog Tomasz Sobierajski. Dlaczego polujemy na okazje? Czy zawsze wpływ na taką sytuację ma nasz uszczuplony budżet domowy?

  Homar i luksusowy szampan za mniej niż 100 zł? Krewetki po 39,90 za kilogram? Krab za 30 złotych? To możliwe! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy osobę, która o wysprzedażach i promocjach wie prawie wszystko!