fenomen

    fenomen

    Osoby, które nie zachwycają się "Star Wars", nie mogą pojąć, co szczególnego widzą w Gwiezdnych Wojnach ich fani. Dlatego, aby zrozumieć fenomen tej sagi zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN krytyka filmowego Michała Walkiewicza i aktora Andrzeja Andrzejewskiego, który jest fanem "Star Wars". Zobaczcie, jak sprytnie i płynnie przejść z rozmowy o filmie do testu balsamów do ust ;)

    W najbliższą sobotę zobaczycie w Dzień Dobry TVN wywiad z brytyjsko-irlandzkim boysbandem "One Direction"! Tylko na Facebooku mają ponad 36 milionów fanów. Czy należycie do nich? ;-) Czy zespół chciałby wszystkich fanów zgromadzić w jednym miejscu? Oto krótki fragment tego wywiadu!

    Bardzo rzadko pojawia się w mediach, dlatego bardzo się cieszymy, że Michał Bajor przyjął nasze zaproszenie do Dzień Dobry TVN. Czy zastanawiał się nad tym na czym polega jego fenomen? Dlaczego Michał Bajor nie chce być celebrytą? I kto kocha się w nim niezmiennie od lat?

    W Internecie powstają coraz to nowe blogi modowe. Zapotrzebowanie na nie jest ogromne, a autorzy najlepszych zarabiają na nich niezłe pieniądze. Dlaczego chcą się dzielić swoimi stylizacjami z innymi? Co im daje prowadzenie takiego bloga, oprócz oczywiście pieniędzy? O fenomenie blogów modowych rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Karoliną Gliniecką, autorką bloga charlize-mystery.blogspot.com i Jessicą Mercedes Kirschner, autorką bloga jemerced.com. Czy to prawda, że z modowymi blogerkami liczą się nawet najlepsi projektanci? Czy teraz to one będą wyznaczać trendy w świecie mody?