coach

  Współczesny język miłości brzmi jak niezrozumiały slang samotników z działu IT, którego nie rozumie nikt, włącznie z jego użytkownikami. Relacje romantyczne wkroczyły mocno w świat internetu, a to przedefiniowało sposób komunikacji. Justyna Czekaj, coach i mentorka, wyjaśnia, jak rozpoznać techniki manipulacji i jak się przed nimi bronić.

  "Licytujemy się, kto ma gorzej".

  Iwona Guzowska to doświadczona kick-bokserka, mistrzyni świata, Europy oraz Polski. Postanowiła trenować kobiety i sprawiać, by uwierzyły w siebie i potrafiły zachować się w podbramkowych sytuacjach. Teraz Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoim działaniu.

  Nie wiesz, jak zachowywać się w relacjach z innymi? Masz wrażenie, że nikt Cię nie rozumie, a i Ty nie możesz pojąć, co kieruje ludźmi z Twojego otoczenia? Być może nie posiadasz niezbędnych kompetencji społecznych. Nie martw się, kształtowanie umiejętności społecznych jest możliwe!

  Andrzej Cichocki z wykształcenia jest prawnikiem, a zawodowo zajmował się głównie sprzedażą i zarządzaniem. W korporacjach pełnił wysokie stanowiska i zarabiał duże pieniądze. Postanowił to jednak rzucić, by zostać coachem i więziennym kapelanem. Dlaczego zmienił swoje życie? Jak odkrył Boga? Andrzeja wraz z rodziną gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Gość Dzień Dobry TVN Mikołaj Roznerski ma opinię jednego z najzdolniejszych i najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Kiedy postanowił, że będzie wykonywał ten zawód? Niedawno do kin wszedł film Porady na zdrady, w którym wcielił się w rolę coacha. Czy od początku podobała mu się postać, którą zagrał? Co łączy Mikołaja z Piotrem Kraśko? ;)

  Stres często towarzyszy naszemu życiu. Czasem bywa mobilizujący, ale częściej działa niekorzystnie na nasze zdrowie. Jak walczyć ze stresem - iść spać, czy rzucać talerzami? Rozmawialiśmy o tym z gościem Dzień Dobry TVN coachem Miłoszem Brzezińskim.

  Większy dom, idealny partner i związek, awans i więcej pieniędzy. Wydaje nam się , że jeśli to osiągniemy będziemy szczęśliwi. Nic bardziej błędnego! Okazuje się, że jeśli mamy kupić rzecz a doświadczenie - powinniśmy zdecydowanie postawić na to drugie. To relacje z ludźmi i ze zwierzętami dają nam poczucie szczęścia, a nie nowa torebka, czy buty. Ale czy naprawdę? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Sylwia Zawada, coach szczęścia.

  Kiedyś bankier, ekonomista, prawnik. Dziś vloger, youtuber, networker, coach, czy start-upowiec. Jak fluktuuje rynek pracy i czym dokładnie zajmują się osoby z listy powyżej? Jakie są zawody przyszłości? Mateusz Grzesiak to najpopularniejszy coach w Polsce. W studiu Dzień Dobry TVN odpowiedział o przywódcach, kreatywności i o tym, czy każdy może osiągnąć sukces. Towarzyszyła mu Karolina Gołębiewska - vlogerka.

  Po raz pierwszy spotkali się we francuskiej restauracji. Zakochali się w sobie. Teraz wychowują 6-letniego Leo. On jest kucharzem, ona coachem. Spłodzili także inne dziecko: książkę „Dobre życie”. W studiu Dzień Dobry TVN naszymi gośćmi byli: Pascal Brodnicki i jego partnerka Agnieszka Mielczarek.

  Trenuje gwiazdy i ludzi biznesu. Mówi o sobie: nauczyciel, przewodnik, psycholog. Z elementarnego wykształcenia - prawnik. Mateusz Grzesiak. Co jest w nim specyficznego, że lgną do niego ludzie? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, jak się "bryluje intelektualnie", o stolicy Madagaskaru, o transformacji, o "logarytmowaniu w szkołach", czym jest coaching, kim są jego klienci oraz o tym, jak szukać, żeby znaleźć.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy jedyną w Polsce coach style Justynę Krawczyk, która pomaga kobietom odnaleźć równowagę w życiu, szczęście i satysfakcję. Jaką ma receptę na szczęście i co dokładnie robi, aby panie uwierzyły w siebie? Zobaczcie.

  Karolina utyła do monstrualnych rozmiarów. Okazało się, że guzy na nadnerczach powodowały rozchwianie gospodarki hormonalnej. Po operacji - ze 119 kg schudła do 102. Resztę, czyli 54 kg, pomógł jej zrzucić coach. Gościem Dzień Dobry TVN była Karolina Cwalina.

  O zawodach przyszłości i tych, które przeżywają swój renesans, rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z reżyserem pokazów mody Katarzyną Sokołowską i Beatą Kapcewicz, coachem kariery z Pracuj.pl. Co studiowała jurorka programu "Top model"? Ile lat miała, gdy wyreżyserowała swój pierwszy pokaz? Czym różni się guwernantka od niani? Jaki zawód, zdaniem eksperta, zawsze będzie popularny i potrzebny?

  O tym ,czym jest „coaching”, na czym polega, oraz czego można oczekiwać od „coacha”, rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Izabelą Kielczyk „coachem” i psychologiem biznesu.