Mama czwórki dzieci zdradziła dlaczego nie ma partnera. "Nie rozumiem tego!"

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
parenting.pl
Przerwa w związku – koniec, czy nowy początek?
Przerwa w związku – koniec, czy nowy początek?Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Sofya Brooke jest influencerką i postanowiła poruszyć w mediach społecznościowych ważny temat dla samotnych rodziców. Okazuje się, że znalezienie partnera w ich przypadku jest bardzo trudne właśnie ze względu na dzieci.

Samotny rodzic na randce

Sofya Brooke postanowiła zwierzyć się swoim obserwatorom na TikToku z niezadowalającego życia miłosnego. Sprawa jest skomplikowana logistycznie, a jak już dojdzie do spotkania to potencjalni partnerzy nie reagują radośnie na informację, że są jeszcze dzieci.

Sofya ma czworo dzieci i mimo trudności w znalezieniu miłości jest pozytywnie nastawiona do świata. Film postanowiła nagrać na znak solidarności z innymi samotnymi rodzicami i, żeby dodać im otuchy. Kobieta często dostaje pytania, "Jak twoje życie randkowe?". Brooke nagrała jak mówi do kuchennej chochli i ogłasza, że "Jest okropne". Rozbawiła tym i kobiety i mężczyzn.

Fani byli zdziwieni

Wyznanie Sofy zdziwiło wiele osób. Szczególnie, że uważają ją za piękną i troskliwą. Kobieta przyznała, że mimo wszystko, to jednak macierzyństwo jest dla niej priorytetem, dlatego nie przejmuje się aż tak bardzo tym, że nie może znaleźć odpowiedniego partnera.

- Ja mam to samo - odpowiedział mężczyzna pod filmem.

- Ja nie miałem randki od 9 lat, ale jestem spokojny -napisał jeden z obserwujących.

- Nie rozumiem tego! Jesteś przepiękna - dodał kolejny obserwator.

-

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: parenting.pl

Źródło zdjęcia głównego: Catherine Delahaye/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości