Motoryzacja

Motoryzacyjna wyprawa w szczytnym celu. "Każdy może do nas dołączyć"

Motoryzacja

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Robert Stockinger
Ekstrafury w szczytnym celu
Ekstrafury w szczytnym celuDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Słabość do szybkich samochodów można przekuć w szlachetne działania, mające na celu wsparcie chorych dzieci i młodzieży. Z takiego założenia wyszli organizatorzy wypraw motoryzacyjnych, które każdego roku pozwalają zebrać środki na leczenie najmłodszych. W Dzień Dobry o wyjątkowej inicjatywie opowiedzieli Wojciech Szczęsny i Krzysztof Horowski.

Positive Ways 2022 - kolejna odsłona szlachetnej akcji

Miłośnicy sportowych aut po raz kolejny mają okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. 3 czerwca br. rusza kolejna edycja akcji Positive Ways, której celem jest zebranie środków na rzecz pomocy potrzebującym. Emocjonujące wyprawy motoryzacyjne pozwalają wesprzeć małych pacjentów.

- Każdy może do nas dołączyć (...). Skupiamy się na hospicjach, dzieciach chorych na raka i poszczególnych, pojedynczych przypadkach - wyjaśnił Krzysztof Horowski.

Motoryzacyjna wyprawa w szczytnym celu

Tegoroczna odsłona rajdu to nie lada gratka dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. Uczestnicy wyprawy będą mieli okazję doświadczyć niezastąpionych emocji na drodze, ale i dołączyć do grona darczyńców wspierających ważny cel.

- Przejeżdżamy przez całą Polskę (...). W zeszłym roku udało nam się zebrać 1 200 000 tys. złotych w ciągu czterech dni. Liczę, że w tym roku uda się pobić ten rekord - podsumował Wojciech Szczęsny.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Robert Stockinger

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości