Chłopiec urodził się z bardzo gęstymi włosami. Miał łysieć, a dziś chwali się bujną czupryną

Dziecko urodziło się z gęstymi włosami
Dziecko z wyjątkowo gęstymi włosami
Źródło: jin chu ferrer/Getty Images
Młoda mama regularnie pokazuje w sieci zdjęcia i filmiki swojego kilkuletniego dziecka, na którym widać jego piękne gęste włosy. To odpowiedź na insynuacje ze strony internautów, którzy pisali, że dziecko najpewniej zacznie łysieć, bo urodziło się z dłuższymi włosami. Dziś chłopiec może pochwalić się rzeszą fanów swojej urody.

Dziecko urodzone z gęstymi włosami

- Zacznie łysieć - tak internauci straszyli TokTokerkę o nicku jaddeyj. Młoda mama pokazuje w sieci swoje codzienne życie z kilkuletnim synkiem, Beaudym. Choć na jej profilu nie dzieje się nic nadzwyczajnego, jedno od dawna przyciąga obserwatorów. Chodzi o wygląd chłopca.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

Dziecko urodziło się z bardzo gęstymi włosami. Już jako noworodek Beaudy miał czuprynkę, która zdziwiła położne i samą mamę. Kiedy kobieta pokazywała dawne nagrania, internauci szybko zaczęli pisać, że skoro chłopiec urodził się z gęstymi włosami, oznacza to jedno: szybko zacznie łysieć. Co się okazało?

Kilkulatek z gęstą czupryną

Dumna mama w odpowiedzi na liczne sugestie, jakoby jej syn miał łysieć, pokazała, jak wygląda jej dziecko kilka lat po narodzinach. Beaudy może poszczycić się filmową grzywą. Jego włosy zachwyciły internautów.

- Jeśli dostałabym dolara za każdym razem, gdy ktoś sugerował, że moje dziecko zacznie łysieć, dziś byłabym milionerką - czytamy w opisie.

Beaudy zyskał rzeszę fanów. - Ale śliczne loczki, pięknie wygląda. Nie obcinaj mu ich pod żadnym pozorem - apelowała jedna z internautek. - Mój brat miał podobnie, z tym, że po miesiącu mu wypadły i odrosły w innym kolorze - podzieliła się jedna z kobiet.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: jin chu ferrer/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości