Strój kąpielowy 13-latki wywołał awanturę na plaży. "Jeśli mój syn zgwałci Twoją córkę, to nie będzie mój problem"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
edziecko.pl, newsner.com
Idealny kostium kąpielowy
Idealny kostium kąpielowyDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Każda mama pragnie wychować dziecko zgodnie z własnymi przekonaniami, które mogą znacząco różnić się od wartości wyznawanych przez innych ludzi, dlatego z pozoru błaha konfrontacja dwóch kobiet o odmiennych poglądach na temat moralności ich pociech, ma szansę przerodzić się w nie lada drakę. Doświadczyły tego użytkowniczki jednej z publicznych plaż. Przedmiotem sporu był skąpy strój kąpielowy 13-letniej dziewczynki.

Matka 4-latka zniesmaczona bikini 13-latki

Sytuacja, o której mowa, została utrwalona na zamieszczonym w sieci nagraniu. Pewna kobieta, która przybyła na publiczną plażę wraz ze swoją przyjaciółką oraz 4-letnim synem, zwróciła uwagę wypoczywającym obok matce z 13-letnią córką na nieodpowiedni strój dziewczyny. Nastolatka miała bowiem na sobie eksponujące pośladki stringi.

Zniesmaczona tym widokiem plażowiczka nie chciała, by jej syn zmuszony był do oglądania roznegliżowanej, starszej koleżanki, dlatego dała ponieść się emocjom i rozpoczęła kłótnię, nie powstrzymując się przy tym przed wypowiedzeniem ostrych słów na temat sposobu wychowania 13-latki.

- Jeśli mój syn zgwałci Twoją córkę, gdy będzie starszy, to nie będzie mój problem - zaznaczyła, dając do zrozumienia, że wizerunek nastolatki jest jej zdaniem zbyt wulgarny.

Matka dziewczyny sfilmowała cały incydent, który z każdą chwilą stawał się coraz bardziej groźny. Sytuację załagodziła przyglądająca się zdarzeniu przyjaciółka oburzonej opiekunki chłopca.

Awantura na plaży - opinie internautów

Opublikowany na Facebooku filmik obrazujący przebieg kłótni pomiędzy matkami wzbudził duże zainteresowanie użytkowników sieci. Internauci nie omieszkali wyrazić swoich, jakże skrajnych zdań na temat zachowań obu kobiet. Niektóre komentarze sprzeciwiały się postawie rodzicielki 4-latka.

- Wow. Ta pani nie powinna mieć dzieci. Czy ona powiedziała, że nie będzie odpowiadać za to, jeśli jej syn zgwałci tę dziewczynę, gdy będzie starszy? Jej moralność jest pełna hipokryzji.

- Wspaniała matka. Przeklina i używa takich słów przy swoim 4-letnim synu.

Warto jednak zaznaczyć, że fala krytyki spadła również matkę nastolatki, która pozwoliła córce na włożenie skąpego stroju.

- Jestem bardzo skromną osobą i noszę tylko jednoczęściowe kostiumy. Prawdopodobnie nie chciałabym, żeby moja 13-letnia córka nosiła stringi kąpielowe. Ale to moja opinia, każdy ma swoją.

- Matki synów mają bardzo trudne zadanie nauczyć chłopców, aby zawsze zachowywali się odpowiednio, nawet jeśli dziewczęta noszą się niewłaściwie. Cieszę się, że ta mama z 4-latkiem wstała i zwróciła uwagę.

- Obie się mylą. 13-latka nie powinna nosić stringów na plaży ani nigdzie w miejscach publicznych. Tam mogą być chorzy ludzie. Naprawdę ta kobieta chciała, żeby dorośli mężczyźni patrzyli na jej córkę? Ale druga matka nie miała prawa tak do niej mówić. Matka 13-latki postąpiła źle, ale to jej dziecko i ostatecznie jej decyzja - tłumaczyli internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: edziecko.pl, newsner.com

Źródło zdjęcia głównego: Harald Haeusler/Getty Images, Facebook/Newsner.com

Pozostałe wiadomości