Matka krytykowana za stylizację na urodzinach synka. "Twój dekolt kradnie show"

krótka spódnica
Matka krytykowana za stylizację na urodzinach synka.  
Źródło: Kypros/Getty Images
37-latka zorganizowała synowi urodziny. W trakcie przyjęcia uwieczniono moment, kiedy schyliła się, żeby zapalić świeczki na torcie. Wiele osób uznało, że sukienka, którą miała na sobie, odsłaniała zbyt wiele. Kobieta znalazła się w ogniu krytyki, przede wszystkim ze strony mężczyzn.

Kusa sukienka na urodzinach dziecka

37-letnia mama zorganizowała 7-letniemu synowi urodziny. Kiedy zapalała świeczki na torcie schyliła się, a sytuację uwieczniła jej szwagierka. Internauci błyskawicznie zareagowali na nagranie i orzekli, że sukienka odsłania znacznie więcej, niż powinna. Raquel Dicuru postanowiła się tym nie przejmować i wstawiła nagranie na TikToka.

"Po męsku"

"Po męsku" Maciej Stuhr
"Po męsku" Maciej Stuhr
Tomasz Kuczyński w Po męsku
Tomasz Kuczyński w Po męsku
PO MĘSKU. Tomasz Karolak
PO MĘSKU. Tomasz Karolak
PO MĘSKU. Ryszard Cebula
PO MĘSKU. Ryszard Cebula
PO MĘSKU. Adrian Kostera
PO MĘSKU. Adrian Kostera
PO MĘSKU. Paweł Nowak, część 1
PO MĘSKU. Paweł Nowak, część 1
PO MĘSKU. Dr Tomasz Karauda
PO MĘSKU. Dr Tomasz Karauda
Po męsku. Krzysztof Miruć
Po męsku. Krzysztof Miruć
PO MESKU. Akop Szostak
PO MESKU. Akop Szostak
PO MĘSKU. Robert Motyka
PO MĘSKU. Robert Motyka

- Nie zdajesz sobie sprawy, że twój dekolt kradnie show na przyjęciu urodzinowym twojego syna, dopóki nie zobaczysz zdjęć i filmów z tego wydarzenia - napisała żartobliwie.

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy, ale internauci pozwolili sobie na niewybredne uwagi pod adresem kobiety także w wiadomościach prywatnych. Według nich zachowała się nieprzyzwoicie i jest złą matką.

Matka krytykowana za stylizację na urodzinach synka

Raquel Dicuru postanowiła odnieść się do negatywnych komentarzy i wyjaśnić sytuację wszystkim zainteresowanym.

- Dajcie mi żyć. Nikt nie zauważył niczego niestosownego w jej sukience. Dopiero gdy otrzymałam nagrania z imprezy, dostrzegłam, że dekolt był duży. Nie zwracałam no to uwagi. Wszyscy żyliśmy chwilą i śpiewaliśmy mojemu synowi sto lat. Opublikowałam to nagranie, ponieważ uznałam, że jest zabawne. Jednak gdy zobaczyłam wasze komentarze, byłam w szoku. Moim zdaniem waszym głównym problemem jest to, iż myślicie, że udostępniłam to nagranie tylko po to, by zwrócić na siebie uwagę - tłumaczyła kobieta.

Jak dodała, najwięcej nieprzychylnych komentarzy dostała od mężczyzn. Wiele z ich komentarzy usunęła, bo według niej były paskudne.

- Mężczyźni pisali: "Kobiety wiedzą, co robią", "Zachowujecie się tak, by zwrócić naszą uwagę", "Na pewno szuka męża". Obwiniali mnie, że zrobiłam to na pokaz - relacjonowała 37-latka. Podsumowując stwierdziła, że jej strój był dostosowany do słonecznej pogody i wysokiej temperatury.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło: parenting.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kypros/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości