Parenting

Gdy weszła do sypialni, zobaczyła rozczulający obrazek. Kot przytulał się do śpiącego dziecka

Parenting

Autor:
Nastazja
Bloch
Kot przytula dziecko podczas snu

Pary oczekujące narodzin dziecka często obawiają się, jak zwierzęta zareagują na nowego członka rodziny. Okazuje się, że domowe pupile chętnie przejmują opiekę nad maleństwem i czuwają nad jego bezpieczeństwem. Jedna z tiktokerek pochwaliła się swoją wzruszającą historią w sieci.

Kot przejął opiekę nad dzieckiem

Zwierzęta to najlepsi przyjaciele dzieci. Zarówno koty, jak i psy często traktują maluchy, jak bezbronne istoty, którymi po prostu trzeba się zaopiekować. Tworzą silne więzi i pilnują ich bezpieczeństwa. Wzruszającej sytuacji doświadczyła tiktokerka @ladbible. Świeżo upieczona mama po wejściu do sypialni zobaczyła piękny obrazek. Śpiącego na łóżku dziecka pilnował kot, który przytulając się do malucha, położył łapkę na jego klatce piersiowej. Gdy kobieta próbowała odsunąć zwierzę, mówiąc, by nie budziło dziecka, kot ani drgnął.

- Nie mogę rozdzielić mojego kota i dziecka, gdy śpią przytuleni - opisała filmik.

@ladbible This is too cute, it’s his baby now@Kareem & Fifi #ladbible #fyp #foryoupage #catsvideo #babytok #sleepyhead original sound - LADbible

Fani podziwiają relację domowników

Rozczulający filmik skradł serca internautów. Ci licznie komentowali sytuację i z zachwytem podziwiali reakcje kota. Zdaniem tiktokerów zarówno maluch, jak i zwierzę muszą czuć się ze sobą bardzo komfortowo.

- Widać, że czują się przy sobie swobodnie, a to zwiastuje dłuższą drzemkę - komentują internauci.

Wśród rad pojawiły się także głosy, aby mama pilnowała twarzy dziecka. Mimo słodkiego widoku kot może nieumyślnie przysłonić usta i nos malucha, a to pierwszy krok do tragedii. - Pilnuj, tylko żeby kot nie położył się na twarzy dziecka podczas snu. Poza tym to bardzo słodkie!

A jakie relacje z dziećmi mają Wasze zwierzęta?

Zobacz także:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Roger Brooks/GettyImages, TikTok: @ladbible.

Pozostałe wiadomości