Parenting

Ojciec przefarbował córce włosy. "Zazdroszczę! Żałuję, że ja tak nie miałam"

Parenting

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
edziecko.pl
dziewczynka z kolorowymi włosami

Mason Smith czerpie ogromną przyjemność z czesania swoich dwóch kilkuletnich córek. Mason nie tylko robi dziewczynkom przeróżne fryzury, ale także przefarbował włosy jednej z nich. Swoim wyczynem pochwalił się w sieci. Jak internauci reagują na zamieszczane przez niego filmy? Czy pochwalają fakt, że zafarbował małemu dziecku włosy?

Tiktoker farbuje córce włosy

Mason Smith jest tatą dwóch córek. Mężczyzna - pod pseudonimem toddlertok - prowadzi konto na TikToku. Zamieszcza tam filmy, które pokazują, jak spędza czas z dziewczynkami. Co ciekawe, Smith bardzo lubi czesać córki i wymyślać dla nich nowe fryzury. Na jednym z zamieszczonych przez niego nagrań widać, że poszedł o krok dalej i zdecydował się zafarbować włosy jednej z nich. Wideo dokumentuje cały proces - od nałożenia farby, po zabezpieczenie włosów folią, aż po spłukiwanie, suszenie włosów, i kręcenie fal. Na nagraniu widać również, że dziewczynka jest zachwycona efektem końcowym.

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Mężczyzna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że farbowanie dzieciom włosów nie jest dobrze widziane i budzi ogromne emocje wśród internautów. Dlatego, aby uniknąć kolejnych nieprzyjemnych komentarzy, postanowił przedstawić w nagraniu swoją perspektywę. - Kiedy ludzie widzą to nagranie, uważają, że niszczę jej włosy. Nie myślą o tym, jakie to zapewni wspomnienia albo jak się uśmiechnie na koniec, albo, że to zmywalna farba. Ludzie widzą to, co chcą zobaczyć - powiedział na zamieszczonym w sieci wideo.

Farbuje córkom włosy. Co na to rodzice?

Choć farbowanie dziecięcych włosów to kontrowersyjny temat, to nie wszyscy internauci widzą w tym coś złego. Pod filmem, który ojciec dziewczynek umieścił na TikToku pojawiło się całkiem sporo pozytywnych komentarzy. "Najlepszy tata w historii, chciałabym mieć tak samo, gdy była mała" napisała jedna z internautek. Inna z komentujących osób przyznała, że "To będą jej najważniejsze wspomnienia!".

Inni chwalili umiejętności Masona oraz wybór koloru. Na internautach wrażenie zrobiła również reakcja dziewczynki, gdy tata sskończył ją czesać. "Ten uśmiech jest wszystkim", "Czyste szczęście", "Zazdroszczę! Żałuję, że ja tak nie miałam" - czytamy w komentarzach.

@toddlertok

What color should we do next??

♬ Baby - Justin Bieber

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Maryna Auramchuk/Getty Images

Pozostałe wiadomości