Uroczysta premiera platformy Max, Marcin Dorociński zagrał z gwiazdą światowego kina, wyniki wyborów do europarlamentu. Oto newsy dnia

Gwiazdy na premierze platformy Max, Marcin Dorociński zagra z gwiazdą światowego kina, wybory do europarlamentu. Oto newsy dnia
Źródło: Dzień Dobry TVN
Działalność charytatywna od serca - napisy
Działalność charytatywna od serca - napisy
Wzór na piękno - idealne proporcje? - napisy
Wzór na piękno - idealne proporcje? - napisy
Pogoda na dziś
Pogoda na dziś
Bagaż podręczny w samolocie - napisy
Bagaż podręczny w samolocie - napisy
Charytatywny rajd dla dzieci z wadami serca - napisy
Charytatywny rajd dla dzieci z wadami serca - napisy
 Oryginalne i pyszne hot dogi
Oryginalne i pyszne hot dogi
Naturalne mikstury na insekty - napisy
Naturalne mikstury na insekty - napisy
Brwi doskonałe na stałe - napisy
Brwi doskonałe na stałe - napisy
Newsy
Newsy
Tomasz Berkieta - wschodząca gwiazda tenisa - napisy
Tomasz Berkieta - wschodząca gwiazda tenisa - napisy
Premierowe poniedziałki Gabi Drzewieckiej: Plots - elektryzujący duet
Premierowe poniedziałki Gabi Drzewieckiej: Plots - elektryzujący duet
Noże motylkowe – niebezpieczna moda wśród młodzieży - napisy
Noże motylkowe – niebezpieczna moda wśród młodzieży - napisy
Pora na kalafiora
Pora na kalafiora
Sprytne sposoby na pakowanie walizki - napisy
Sprytne sposoby na pakowanie walizki - napisy
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?
Sztuka to jej przeznaczenie
Sztuka to jej przeznaczenie
Plots - “Stilness in motion”
Plots - “Stilness in motion”
Jak zabezpieczyć telefon przed słońcem, wodą i piaskiem?
Jak zabezpieczyć telefon przed słońcem, wodą i piaskiem?
Hipnoza na rzucenie palenia – czy to działa?
Hipnoza na rzucenie palenia – czy to działa?
W poniedziałek, 10 czerwca w dziendobry.tvn.pl pisaliśmy o gwiazdach na premierze nowej platformy Max, a także wynikach wyborów do europarlamentu. Nie zabrakło również smutnych informacji - nie żyje popularny prezenter telewizyjny. O czym jeszcze warto wiedzieć?

Gwiazdy na premierze platformy Max

Uroczysta premiera nowej platformy streamingowej Max odbyła się w Warszawie. Na tym wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd TVN. Wśród zaproszonych gości byli między innymi Magdalena Cielecka, Małgorzata Rozenek-Majdan, Klaudia El Dursi, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Kamil Nożyński.

Na wydarzeniu pojawiła się również Martyna Wojciechowska. - To światowa premiera mojego filmu dokumentalnego, więc emocje są - powiedziała podróżniczka.

- Liczę na spektakularną premierę i na fajerwerki - dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Wybory do europarlamentu 2024. Jak głosowały Polki?

Za nami wybory do europarlamentu. Pierwsze miejsce decyzją Polaków zajęła Koalicja Obywatelska. Jak wyglądałyby wyniki, gdyby głosowały wyłącznie kobiety?

- Gdyby kobiety wybierały przedstawicieli Polski w europarlamencie, wygrałaby Koalicja Obywatelska 40% głosów, 35 z hakiem Prawo i Sprawiedliwość. Później ciekawa bardzo kolejność, bo jest Konfederacja 8,1 procent, Lewica i Trzecia Droga - przekazał dziennikarz TVN24.

Marcin Dorociński o przełomowym momencie w karierze

Marcin Dorociński skończył pracę na planie produkcji "Mayday". Aktor nie kryje ekscytacji z faktu wystąpienia u boku wielkich gwiazd. Jedna z głównych ról przypadła tam Ryanowi Reynoldsowi, jak się jednak okazuje, to nie koniec tej wybitnej obsady.

- Na aktorskim Olimpie obok Oliviera i Guinnessa siedzi Sir Kenneth Branagh. I kiedy dowiedziałem się, że zagram z nim w filmie, to wstrzymałem oddech - raz, dwa trzy: oddychaj głęboko Marcin - mówiłem sobie. Musiałem się uszczypnąć. I nie powiem. Kolana mi zmiękły. W gardle zaschło. Ale było wspaniale - powiedział aktor.

Kto zajmie się dziećmi Barbary Sienkiewicz? 

W nocy z 6 na 7 czerwca zmarła Barbara Sienkiewicz. Kobieta miała 69 lat, a niecałą dekadę wcześniej przywitała na świecie dwójkę dzieci. Kto teraz zaopiekuje się bliźniakami? - W momencie podejmowania interwencji przez naszych funkcjonariuszy, tak jak przekazałam w informacji piątkowej: w związku z tym, że dzieci nie mogły być oddane osobie najbliższej, żadnemu z członków rodziny - nie było takiej osoby - dzieci zostały zaopiekowane i przewiezione do placówki interwencyjnej opiekuńczo-wychowawczej. O dalszej sytuacji prawnej tych dzieci zdecyduje już sąd rodzinny - wyjaśniła  Ewa Kołdys, oficer prasowa Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II.

Michael Mosley nie żyje

Michael Mosley nie żyje. Popularny prezenter telewizyjny i lekarz zmarł podczas wakacji w Grecji. Jak przekazała policja, mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych. Rzeczniczka Konstantia Dimoglidou przekazała w rozmowie z BBC, że wstępna sekcja zwłok nie wykazała żadnych obrażeń, które mogłyby być przyczyną śmierci. Dr Mosley zmarł około godziny 16:00 w środę, w dniu zaginięcia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages, mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości