Newsy

Oliwia Addams - muzyczne okrycie roku i konkurencja dla Lady Gagi. "To wielki zaszczyt, że mnie do niej porównują"

Newsy

Olivia Addams to jedna z ciekawszych wokalistek młodego pokolenia. Branża muzyczna uznała ją za największe muzyczne odkrycie 2021 roku. Kto jest dla niej inspiracją? Którego wykonawcę ceni najbardziej? O tym w Dzień Dobry TVN z piosenkarką rozmawiali Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

Olivia Addams- kim jest?

Olivia Addams to zdaniem branży muzycznej największe odkrycie odkrycie tego roku. Uważa się, że ma szanse zrobić równie wielką karierę co Lady Gaga, do której bardzo często jest porównywana.

- Uwielbiam Lady Gagę! To dla mnie wielki zaszczyt, że ktoś mnie z nią porównuje. Ona bardzo bardzo mnie inspiruje - mówiła Olivia Addams w Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim przyznała, że sukces zawdzięcza przede wszystkim mediom społecznościowym, a w szczególności TikTokowi.

- W czasie pandemii przez pół roku siedziałam w domu i zastanawiałam się, co robić. W końcu wpadłam na pomysł, żeby zamieszczać filmiki właśnie na TikToku. To dzięki wsparciu społeczności, którą tam stworzyłam, zaczęłam pojawiać się w radiu - wspominała piosenkarka.

Olivia Addams w utworze "Stranger"

Olivia Addams naprawdę nazywa się Adriana Livia Opriș i pochodzi z Rumunii. Przygodę z muzyką rozpoczęła jako dziecko. Mając zaledwie 3 lata już śpiewała chórze Alegretto.

Obecnie ma 24 lata. Rzeszę fanów zdobyła dzięki utworowi "Dumb". Wizyta w studiu Dzień Dobry TVN była doskonałą okazją, aby zaśpiewała swój najnowszy singiel "Stranger". Jak wypadła? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na

Zobacz także:

Anna Lewandowska o zawodowym sukcesie. "Zawsze to powtarzam: nie byłabym taka znana, gdyby nie Robert"

Wzruszające słowa wdowy po Krzysztofie Krawczyku: "Śpię na jego połowie łóżka"

Siła jest kobietą. Ratownica medyczna Ane Piżl: "Realnie udaje nam się zreanimować zaledwie 10 proc. osób"

.

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości