Newsy

Maneskin przełożył trasę koncertową. Jakie są nowe daty koncertów?

Newsy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Anty Radio
Koncert

Måneskin musiał przełożyć styczniową trasę koncertową, w tym występ w Polsce. Zespół podał nowe daty swoich występów. Na kiedy przełożono trasę koncertową "The Loud Kids"? Kiedy będzie można zobaczyć zespół na żywo w Polsce?

Zmiana dat koncertów zespołu Måneskin

Europejska część trasy pt. "The Loud Kids" została przeniesiona. Zespół w styczniu odwołał trasę i obiecał wrócić z nowymi datami. Trasa została przełożona na wiosnę 2023 roku, w Polsce koncert odbędzie się 12 maja 2023 na Warszawskim Torwarze. Bilety, które zostały zakupione na poprzednie wydarzenie, zachowują swoją ważność.

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

-Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc w końcu powiedzieć, że nasza trasa LOUD KIDS stała się o wiele głośniejsza, prawdziwie światowa. Oczywiście bardzo trudno jest ogłaszać komunikaty, gdy w Ukrainie trwa przerażająca wojna i cierpią niewinni ludzie. Jesteśmy zdruzgotani i solidaryzujemy się z wszystkimi obywatelami Ukrainy. Ze względu na decyzje władz, które wpływają na życie tak wielu niewinnych ludzi, nasze koncerty w Rosji zostają odwołane. Wszyscy musimy stać razem na rzecz pokoju, teraz i zawsze - zespół Måneskin wydał oświadczenie.

Trasa koncertowa Måneskin 2022 przełożona na 2023

Bilety na przełożoną trasę koncertową zostały wyprzedane w ciągu dwóch godzin od uruchomienia sprzedaży. Måneskin jest pierwszym włoskim zespołem, który w tym samym czasie zdobył pozycję na liście TOP 10 w Wielkiej Brytanii dwoma utworami - "Beggin" i "I Wanna Be Your Slave". 

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Anty Radio

Źródło zdjęcia głównego: Cesare Ferrari/Getty Images

Pozostałe wiadomości