Atak dzika w Gdyni. "Straszna tragedia"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Najważniejsze newsy w Dzień Dobry TVN
Najważniejsze newsy w Dzień Dobry TVN
Jak składać serwetki na wigilijny stół?
Jak składać serwetki na wigilijny stół?
Pasztety idealne na święta
Pasztety idealne na święta
Wigilijne potrawy Polana
Wigilijne potrawy Polana
Jak przygotować stół na wigilijną kolację?
Jak przygotować stół na wigilijną kolację?
Wigilijne potrawy w kuchni Andrzeja Polana
Wigilijne potrawy w kuchni Andrzeja Polana
Nietypowe dania wigilijne
Nietypowe dania wigilijne
Wigilijna zupa z suszu i grzybów
Wigilijna zupa z suszu i grzybów
Wigilijne potrawy Jakuba Kuronia
Wigilijne potrawy Jakuba Kuronia
Wigilijne potrawy Jakuba Kuronia
Wigilijne potrawy Jakuba Kuronia
Pomysły na świąteczne dania
Pomysły na świąteczne dania
Świąteczne dania z serową nutą i rodzinne dekorowanie pierników
Świąteczne dania z serową nutą i rodzinne dekorowanie pierników
Świąteczne dania z maślaną nutą
Świąteczne dania z maślaną nutą
Kuchnia. Święta tuż-tuż
Kuchnia. Święta tuż-tuż
Karp nie tylko od święta
Karp nie tylko od święta
W Gdyni doszło do groźnego ataku. Dzik poturbował i ranił kobietę, która trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Więcej na ten temat opowiedziała w Dzień Dobry TVN Marta Kuligowska, dziennikarka TVN24. Jakie jeszcze newsy przekazała?

Groźny atak dzika w Gdyni

W czwartek wieczorem między Chylonią a Pustkami Cisowskimi doszło do brutalnego ataku przez dzika. Zwierzę poturbowało i raniło 55-letnią kobietę, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

- Do ataku doszło na ulicy Raduńskiej, po czym kobieta dotarła do jednego ze sklepów i tam poprosiła o udzielenie pomocy - powiedziała Marta Kuligowska.

- Wszystko tak szybko przebiegało, staraliśmy się, żeby ta krew tak szybko nie leciała. Po chwili przyjechała już karetka. Straszna tragedia - mówił właściciel sklepu Piotr Dembiński.

Newsy w sobotę 23 grudnia

Sobotni przegląd newsów Marta Kuligowska zaczęła od polityki. - Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia został zobowiązany przez warszawski Sąd Okręgowy do zatrzymania skazanych polityków, Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika w ciągu trzech dni - powiedziała Marta Kuligowska.

- Marszałek Sejmu Szymon Hołownia podpisał postanowienie o wygaszeniu ich mandatów poselskich. Obaj politycy oświadczyli, że nie uznają wyroku sądu - dodała.

Miliony Amerykanów ruszyło do swoich domów na święta. - Momentami lotniska przeżywają prawdziwe oblężenie, ale trudna sytuacja jest także na drogach, w Los Angeles tysiące samochodów utknęło w korkach - przekazała dziennikarka.

Opowiedziała nam o nietypowej kontroli drogowej na ulicach Florydy. - Jeden z policjantów przebrał się za Grincha i kierowcom, którzy przekroczyli prędkość, wręczał cebulę.

Mieszkańcy Brazylii świątecznych wrażeń również mają pod dostatkiem. - W Rio de Janeiro Mikołaj odwiedził akwarium, niestraszna była mu nawet obecność rekinów - zdradziła Marta Kuligowska.

W newsowym przeglądzie nie zabrakło także informacji pogodowych. - Synoptycy zapowiadają, że pogoda na święta będzie raczej wielkanocna - stwierdziła nasza gościni.

O czym jeszcze poinformowała dziennikarka TVN24? Zobacz cały materiał wideo.

Zobacz więcej na TVN24.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Reporter: Marta Kuligowska

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości