Mikołaj

  Mikołaj

  Śmieszne życzenia mikołajkowe to miły dodatek do drobnego upominku, który bliska nam osoba znajdzie 6. grudnia w swoim bucie albo pod poduszką. Dla dzieci mogą to być życzenia od samego świętego Mikołaja, dla przyjaciół lub chłopaka możemy zdecydować się na śmieszne lub rymowane życzenia mikołajkowe. Podpowiadamy, czego życzyć naszym bliskim na Mikołaja.

  9. edycja programu "Top Model" dobiegła końca, ale dla Mikołaja Śmieszka to dopiero początek wielkiej przygody. Wygrana jest dla zwycięzcy przepustką do świata mody. Kontrakt z międzynarodową agencją oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour" z pewnością pozwolą Mikołajowi rozwinąć skrzydła. Odwiedziliśmy z kamerą rodzinny dom modela, żeby zobaczyć, gdzie to wszystko się zaczęło.

  W Słupsku zamówili stu Mikołajów. Ze względu na brak śniegu nie mogli dotrzeć saniami. Czym zatem przybyli do miasta? Z prezydentem Słupska Robertem Biedroniem rozmawiał prezenter pogody Bartek Jędrzejak.

  Druga część Listów do M szturmem weszła na nasze ekrany i podbiła serca widzów. Zanim jednak do tego doszło dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska była na planie filmu. Czy Tomasz Karolak, Katarzyna Bujakiewicz i Marcin Perchuć wierzyli w świętego Mikołaja? Co ostatnio zszokowało córeczkę Tomka Karolaka? I kiedy skończyło się dzieciństwo Kasi Bujakiewicz? Aktorka powiedziała również o trudnym i wstydliwym dla siebie temacie.

  Czy św. Mikołaj śpiewa i tańczy? Czy to Tomasz Karolak? A może to Borys Szyc lub Krzysztof K.A.S.A. Kasowski? Jak myślicie, która gwiazda przebrała się za św. Mikołaja i odwiedziła studio Dzień Dobry TVN?

  Zjawia się w naszym domu przez komin i chowa prezenty w skarpecie. Św. Mikołaj - istnieje czy nie? Co mówić naszym dzieciom o tej uroczej i pradawnej postaci? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psychologa dziecięcego Aleksandrę Piotrowską.