Dobieramy torebki do zimowych stylizacji. "Ważne, by miały dobrą jakość"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Dobieramy torebkę do zimowych stylizacji
Dobieramy torebkę do zimowych stylizacjiDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Zimą skupiamy się na tym, by nasza stylizacja była nie tylko modna, ale także komfortowa. Zakładamy więc ciepłe kurtki i płaszcze. Pozostaje jeszcze kwestia akcesoriów, które nosi większość pań, czyli torebek. Jakie modele sprawdzą się w chłodne dni? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka Marta Pożarlik.

Modne torebki na zimę 2022/2023

Zimą nosimy najczęściej długie lub krótkie kurtki puchowe i wełniane płaszcze. Wiele kobiet zastanawia się, jakie torebki pasują do tych okryć wierzchnich. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym stylistka Marta Pożalik. Przygotowała aż trzy, modne inspiracje, które w mgnieniu oka rozwieją wszelkie wątpliwości.

Jedną ze stylowych propozycji na zimę jest torebka shopperka. - One są całoroczne, pomieszczą wszystko - tłumaczy ekspertka. Ten model pasuje zarówno do sportowej kurtki puchowej, jak i eleganckiego płaszcza.

Mniejsze akcesoria sprawdzą się za to jedynie do wełnianych, długich płaszczy. Możemy założyć je np. na zakupy czy wyjście do teatru.

Torebki na zimę - jaką wybrać?

Jak podkreśla stylistka, zimą warto wybierać torebki w stonowanych barwach. W tym sezonie królują modele brązowe czy kremowe. Warto postawić na klasykę, czyli akcesoria w czarnym lub szarym kolorze. Pamiętajmy, że to, co sprawdza się latem, czyli pastele, jasne odcienie, nie zawsze pasuje do kreacji na chłodne dni.

- Inwestujmy w skórę, bo ten materiał będzie dobry na śnieg i deszcz. Ważne, by torebki miały dobrą jakość. Jeżeli kupimy model z sieciówki, to musimy liczyć się z tym, że za pół roku będziemy musieli kupić następny - tłumaczy Marta Pożarlik. - Za chwilę wchodzimy w wyprzedaże, więc możemy polować na coś droższego, na co nie było nas wcześniej stać - radzi.

Zobacz wszystkie inspiracje w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl

.Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości