torebka

  torebka

  Pikowane torebki królują w naszych szafach od lat. Niemal każdy duży dom mody ma w swojej kolekcji taki model. Co więcej, są one dostępne w różnych rozmiarach. Skąd wzięły się pikowane torebki? Kto jest ich twórcą i dlaczego są ponadczasowe? O tym wszystkim opowiedziała w Dzień Dobry TVN Ewelina Rydzyńska, stylistka. 

  W ciągu historii mody torebki niejednokrotnie stawały się przedmiotem pożądania fashionistek. Mimo upływu lat nic się nie zmieniło, a kolejne modele podbijają wybiegi i miejskie ulice. W tym sezonie szczególnie jedna jest prawdziwym must have wśród dodatków. Mają ją już m.in. Hailey Bieber, Anna Lewandowska, Chiara Ferragni i Julia Wieniawa. Czym się wyróżnia? Sprawdziła to redaktor mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Od przyszłego roku za jednorazowe torebki z folii trzeba będzie płacić. Czym je będziemy mogli zastąpić? O tym w Dzień Dobry TVN mówiły Sprytne Babki, czyli Monika Bartkowicz-Krzysztof i Natalia Papież. Pokazały nam również, jak z bluzy lub t-shirta zrobić torbę na zakupy. Zobaczcie, jak wyglądają transparentne siatki :)

  Zastanawialiście się czasami, co zrobić z białą torebką napakowaną kuleczkami, którą dostajemy razem z butami? Wyrzuć ją? Otóż nie! Ta niepozorna torebka to pochłaniacz wilgoci, który może się jeszcze Wam przydać. Zobaczcie, do czego.

  Wszystkie niezbędne i często również zbędne gadżety kobiety mogą schować do swoich przepastnych toreb. A mężczyźni - jak oni mają transportować swoje dokumenty, portfele, notesy, klucze, telefony, okulary przeciwsłoneczne, gumy do żucia i inne "pierdoły"? Tematem zajął się dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Jak wygląda "facet faszerowany" i "mobilny w kroku"? Co to jest "piterek"? W jakich okolicznościach nosi się go z przodu, a w jakich z tyłu? I na jaką torbę można podrywać panie?

  Zdaniem Roberta Kantereita z kobiecymi torebkami mogą konkurować tylko buty. I trudno się z tym nie zgodzić, bo kobiety chętnie kupują właśnie te dodatki. Stylista Adam Chowański zaprezentował w Dzień Dobry TVN kolorowe torebki, od których można dostać oczopląsu. Takie będą modne tej wiosny. Zobaczcie te oryginalne fasony! Dlaczego Polki są zachowawcze, jeżeli chodzi o dobór garderoby i dodatków? Czy powinny się kierować kobiety wybierając wielkość torebki? Czy trzeba łączyć torebkę z butami?

  Większy dom, idealny partner i związek, awans i więcej pieniędzy. Wydaje nam się , że jeśli to osiągniemy będziemy szczęśliwi. Nic bardziej błędnego! Okazuje się, że jeśli mamy kupić rzecz a doświadczenie - powinniśmy zdecydowanie postawić na to drugie. To relacje z ludźmi i ze zwierzętami dają nam poczucie szczęścia, a nie nowa torebka, czy buty. Ale czy naprawdę? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Sylwia Zawada, coach szczęścia.

  Farby, gumka recepturka, dokumenty, lakier do włosów, błyszczyk do ust, spinacz, książka, taśmy, opakowanie od herbaty, scyzoryk wielofunkcyjny, talerz, buty. Co jeszcze można znaleźć w damskiej torebce?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościem była założycielka firmy, która projektuje kolorowe, stylowe, oryginalne i modne torebki. Zrobiła nawet torebkę z Agnieszki Jastrzębskiej:) Zobaczcie, jak nosi się nasza dziennikarka!