Czy da się podnieść pośladki bez użycia skalpela? Z pomocą przychodzą legginsy

Autor:
Berenika
Olesińska
Podnosimy pośladki
Podnosimy pośladkiDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Kobiety, które na co dzień nie są posiadaczkami wypukłych pośladków, mają teraz szansę, by choć przez chwilę cieszyć się ich lepszym wyglądem. A wszystko za sprawą odpowiednio skrojonych legginsów z efektem push-up. - Tkanina jest specjalnie wyprążkowana - przekonywała w Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska.

Bielizna z wkładkami - sposób na większe pośladki

Nie od dziś wiadomo, że najlepszą metodą na powiększenie i ujędrnienie pośladków jest trening tej partii ciała. Niektóre panie posiłkują się jednak wymagającymi od nich mniejszego wysiłku alternatywami, które dają natychmiastowy, ale jednocześnie chwilowy efekt. Mowa chociażby o odpowiednio dobranej odzieży, która wyeksponuje i podniesie pupę.

- Mogą przyjść nam z pomocą legginsy, ale to nie jest do końca tak, że jak nie będziemy uprawiały aktywności fizycznej i sobie włożymy legginsy, to te legginsy zrobią nam czary-mary hokus-pokus i nasza pupa będzie jędrna, zgrabna - tłumaczyła w Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska.

Ekspertka zaznaczyła, że podstawą wszelkich zmian zachodzących w wyglądzie jest samoakceptacja. Mimo tego zaprezentowała bieliznę, która pomaga w osiągnięciu zadowalającego rezultatu.

- Mam bieliznę, która ma wkładki z tzw. drugą pupą. Ale powiem Wam szczerze, jak zareagował mój syn. Mówi: "Mamo, jaka to jest straszna fikcja. Kobiety sobie wypychają biusty, wypychają pośladki, przedłużają włosy, przedłużają rzęsy, paznokcie, a my nie możemy tak zrobić" - dodała znawczyni mody.

Jak osiągnąć efekt push-up za pomocą legginsów? Dwie techniki szycia

Ewelina Rydzyńska zwróciła uwagę, że nie tylko bielizna może mieć właściwości korygujące figurę. Podobną, lecz nieco mniejszą moc posiadają odpowiednio uszyte legginsy. Stylistka wymieniła i zaprezentowała widzom Dzień Dobry TVN dwa rodzaje tego typu spodni.

- Są dwie techniki. Jedna, to gdzie pojawiają się szwy u góry pośladków. A druga, gdzie pojawiają się szwy okalające albo tkanina jest specjalnie wyprążkowana do tego, żeby tę pupę podnieść - tłumaczyła w studiu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości