Maffashion wspomina modowe wpadki. "Wyglądam trochę jak łyżwiarka figurowa"

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Mateusz Hładki
Historia jak z żurnala - Maffashion
Historia jak z żurnala - MaffashionDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Maffashion opowiedziała o swoich modowych gafach i urodowych wpadkach. Dlaczego 15 minut przed wejściem na czerwony dywan zmywała makijaż? Co się wydarzyło na festiwalu w Cannes? Blogerka Julia Kuczyńska wspominała o tym w cyklu Dzień Dobry TVN "Historie jak z żurnala".

Maffashion o modowych wpadkach i gafie na czerwonym dywanie

Julia Kuczyńska znana jako Maffashion to blogerka modowa, która od wielu lat działa w branży. Mogłoby się więc wydawać, że osoba, która na co dzień tworzy wiele stylizacji, nie popełnia gaf. Tymczasem przyznała się do kilku wpadek na ściankach. Jedną z nich zaliczyła podczas imprezy znanej marki. Jak przyznała, przed wyjściem z domu nie sprawdziła, jak kreacja będzie prezentować się w blasku fleszy.

- Pozowałam tylko bokiem. Otóż kiedy założyłam kreację w domu, nie zauważyłam, że ona tak mocno prześwituje w strefie biustu. Miałam co prawda takie silikonowe naklejki, ale gdy doszły do tego flesze, to mocno rzucały się w oczy – powiedziała.

Zdecydowanie więcej adrenaliny i złości Maff dostarczył wyjazd na Festiwal Filmowy w Cannes.

- Wyjątkowy dzień. Pierwszy raz stałam na czerwonym dywanie na Festiwalu Filmowym. Byłam bardzo podekscytowana, natomiast sukienka była szyta dopiero dzień wcześniej. Ja ją dostałam od krawcowej na dwie godziny przed wyjściem. Leżała dobrze, ale ten dzień pamiętam nie przez sukienkę, co wyjątkowy make-up – opowiadała. Julia skorzystała bowiem z usług profesjonalnych makijażystów. Niestety makijaż odbiegał od profesjonalnego. Zdenerwowana blogerka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

- Pobiegłam do łazienki, wszystko zmyłam i miałam 15 minut, żeby poprawić to własnoręcznie. Włosy zrobione są przez koleżankę, make-up jest mój - wspominała.

Zdjęcie Maffashion, które obiegło Internet

Kiedy na polskim rynku debiutował Instagram, Julia Kuczyńska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w sukience, którą przymierzała u duetu Paprocki&Brzozowski. Jak się okazało, niepozorna fotografia została dostrzeżona przez ogromną liczbę ludzi.

- Zdjęcie obiegło cały Internet. Ludzie udostępniali na różnych portalach modowych to zdjęcie jako inspiracje. Było kilka milionów udostępnień. Stwierdziliśmy, że stworzymy taką samą sukienkę, tylko w kolorze niebieskim. Jak teraz na to patrzę, to wyglądam trochę jak łyżwiarka figurowa - przyznała Maffashion.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości