Jaką wróżbą według sennika są kamienie? Co oznacza, kiedy się śnią?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co Ci się śniło?
Co Ci się śniło?
Co oznaczają nasze sny?
Co oznaczają nasze sny?
Świadomy sen
Świadomy sen
Sennik dla dzieci
Sennik dla dzieci
Według sennika kamienie we śnie stanowią przestrogę przed spotkaniem bardzo upartej osoby. Przekonanie jej do własnego (słusznego) zdania będzie niemożliwe. Każda polemika z tą osobą będzie skazana na porażkę, co może doprowadzić do utraty ważnej inwestycji lub innych kłopotów.

Oprócz tego ogólnego znaczenia w senniku kamienie mogą mieć także inną interpretację – wszystko zależy od kontekstu, w którym się pojawiają. Warto poznać najważniejsze przesłania, które niosą różne typy snów o kamieniach.

Sennik: kamienie szlachetne

W senniku kamień szlachetny jest zarówno wróżbą, jak i odzwierciedleniem zachowań śniącego. Sen taki uważany jest za dobry omen – bardzo często jasne kamienie są zapowiedzią sukcesu (z reguły zawodowego), bogactwa lub awansu społecznego. Ponadto sen ten jest także przestrogą przed nadmierną rozrzutnością. Niestety osoby, które śnią o kamieniach szlachetnych, bardzo często dążą do osiągnięcia triumfu za wszelką cenę, nie patrząc na innych.

Sennik: kamienie polne

Pojawiające się we śnie kamienie polne mogą symbolizować konieczność poszukiwania przez śniącego własnego miejsca na ziemi, w którym będzie nie tylko czuć się bezpiecznie, ale i będzie mógł się rozwijać. Sen ten jest przesłaniem, że właśnie nadszedł dobry moment na dokonanie w życiu zmian!

Co oznaczają kolorowe kamienie pojawiające się we śnie?

Kolorowe kamienie we śnie oznaczają zapowiedź szczęścia i dobrej passy. Niestety nie można określić, jakiego aspektu życia będzie dotyczyła ta pomyślność – pracy, finansów, zdrowia czy miłości.

Jak interpretować zgodnie z sennikiem kamienie głazy?

Według sennika głazy są bardzo złym znakiem. Symbolizują utratę czegoś ważnego – może być to znajomy, członek rodziny lub stanowisko. Gdy śniący niesie ciężki kamień, oznacza to bardzo trudny, przykry okres w jego życiu. Być może warto udać się do specjalisty, by nadmierny smutek i przygnębienie nie doprowadziły do rozwoju choroby psychicznej.

Jak rozumieć sen o kamieniu milowym?

W senniku kamień milowy należy omówić w dwóch aspektach – zarówno pozytywnym, jak i negatywnym. Często taki sen jest zapowiedzią bardzo ciekawej, pełnej przygód wycieczki. Może także stanowić przestrogę przed pożyczaniem innym pieniędzy – bardzo możliwe, że w najbliższej przyszłości śniący sam będzie miał problemy finansowe, dlatego warto zabezpieczyć się na gorszy czas. Zgodnie z interpretacją tego snu na temat śniącego mogą pojawić się plotki w jego bliskim otoczeniu, jednak nie należy się nimi martwić. Ostatecznie nie wyrządzą one śniącemu żadnej krzywdy, nie przyczynią się także do zrujnowania reputacji.

Sennik: kamienie w ustach

Kamienie w ustach są przepowiednią choroby. Sen ten nie pozwala jednak na bezsprzeczne określenie, kto będzie borykał się z problemami zdrowotnymi i jak bardzo wyczerpujące oraz trudne do pokonania będzie schorzenie.

Co mówi sennik o kamieniach w wodzie?

Sen o kamieniach w wodzie można interpretować jako zapowiedź zawodu miłosnego, dlatego może wzbudzać niepokój u osób będących w związkach, zwłaszcza tych przechodzących kryzys.

Znaczenie zbierania kamieni we śnie

Snowi, w którym zbierane są kamienie, można przypisać bardzo wiele znaczeń – zarówno stanowiących dobrą, jak i złą wróżbę. W kwestii pozytywnych przepowiedni oznacza on możliwość uzyskania wysokiego spadku lub pomocy bliskiej osoby, która w danym momencie może być niezastąpiona. Bardzo istotny jest fakt, że w znacznym stopniu zmieni ona na lepsze bieg spraw. Niestety sen ten może także stanowić zły omen i przestrzegać przed różnego rodzaju problemami i przeciwnościami losu, które w najbliższym czasie będzie trzeba pokonać.

Jak rozumieć chodzenie po kamieniach we śnie?

Osoba, która we śnie chodzi po kamieniach, podświadomie uważa siebie za człowieka pokrzywdzonego przez los, któremu ciągle przydarzają się mniejsze lub większe kłopoty. Należy jednak zaznaczyć, że takiego rodzaju myśleniem śniący sam ściąga na siebie niepowodzenia – warto zmienić sposób postrzegania świata, by móc na nowo cieszyć się życiem pozbawionym przeciwności losu.

Rzucać kamień – interpretacja snu

Rzucanie kamieni we śnie można potraktować jako ostrzeżenie przed kłótnią. Najprawdopodobniej będzie wywołana przez śniącego, niestety nie będzie on w stanie wygrać tego sporu i w efekcie sprowadzi na siebie ogromne kłopoty.

Jak rozumieć sen o ukamienowaniu?

Sen, w którym śniący został ukamienowany, jest głosem jego skrupułów. Świadczy o tym, że odczuwa bardzo duże wyrzuty sumienia i wstyd w związku ze swoim niewłaściwym zachowaniem. Może dotyczyć zarówno kwestii zawodowych, jak i prywatnych. Warto przeprosić pokrzywdzonych, by móc prowadzić dalsze życie bez poczucia winy.

Zobacz także:

Autor: Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: Peter Cade/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości