Horoskop tygodniowy na 27 listopada - 3 grudnia. Osoby spod 3 znaków zodiaku staną się ofiarami plotek

Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 27 listopada - 3 grudnia. Słońce przemierza pierwszy dekanat znaku Strzelca. Tydzień rozpocznie się w ożywionym i bardzo ciekawym rytmie wyznaczonym przez Pełnię Księżyca w znaku Bliźniąt (27.11), która zaostrzy nasze apetyty na towarzyskie spotkania i zwiększy potrzebę na relaks i rozrywkę. Świetnie się składa, ponieważ zbliżają się Andrzejki, które w tym roku będą wyjątkowo popularną imprezą.

Horoskop tygodniowy na 27 listopada - 3 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku

Wszystko byłoby praktycznie idealnie, gdyby nie kwadratura pomiędzy Merkurym a Neptunem, która przyniesie roztrzepanie i rozkojarzenie. Ten fatalny układ sieje dezinformację i rozpocznie swój wpływ również w poniedziałek (27.11). Możemy być wyjątkowo nieobecni i roztargnieni. Przez swoje chaotyczne postępowanie wprowadzimy sami siebie lub innych w swoim otoczeniu w błąd. Pojawią się ogromne korki, kłopoty w podróżach, pomyłki w rozkładach jazdy i inne zawirowania komunikacyjne. Koniec listopada nie będzie również dawał nam wytchnienia jeśli chodzi o plotki, pogłoski i pomówienia. Kilka znaków zodiaku na własnej skórze odczuje, co to znaczy rozsiewana celowo i złośliwie plotka. Tyczy się to w szczególności Panien, Strzelców i Ryb.

Pierwsze dni grudnia będą już spokojniejsze i bardziej zrównoważone, ponieważ w piątek (1.12) Merkury wkroczy do znaku Koziorożca i media trochę się wyciszą. Zaczniemy sprawdzać jakość informacji i ich pochodzenie. Niedzielna kwadratura pomiędzy Wenus a Plutonem (3.12) obudzi namiętność nawet w związkach, które już nieco wystygły. Możemy być pewni, że nadchodzący weekend będzie bardzo gorący pod względem partnerskim. Z trudnych wiadomości muszę przekazać, że prawdopodobnie dojdzie do jakiejś dużej usterki bądź pomyłki, która będzie mieć negatywny wpływ na sterowanie ruchem.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Poniedziałkowa Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt (27.11) będzie ci zapewniać dużo towarzystwa, wiele ciekawych wydarzeń i nagłych podróży. Niestety razem z tym przyjdzie również większa podatność na stres, zmęczenie i nadmierną emocjonalność. W pierwszych dniach tygodnia będziesz skłonny do podejmowania zbyt ryzykownych decyzji i do tego, aby działać brawurowo. Na szczęście nie będzie z tego powodu wielkich konsekwencji ani problemów, najwyżej jakaś reprymenda. Tydzień generalnie układa się dla ciebie dość pomyślnie zarówno w pracy, finansach i kwestiach zdrowotnych. Problemy mogą pokazać się w weekend na gruncie miłosnym. W twoim związku dojdzie do gwałtownego wybuchu długo tłumionych uczuć. Bardzo możliwe, że ktoś wyjaśni ci, że ma podstawy do tego, aby być zazdrosnym.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W tym tygodniu najważniejsza będzie dla ciebie kwadratura pomiędzy Wenus a Plutonem, która uściśli się w niedzielę (3.12). Do tego czasu będziesz siedział jak na wulkanie, ponieważ coś się nie może do końca sprecyzować i wyjaśnić. Nie pospieszaj biegu wydarzeń, nie wymuszaj na kimś pewnej deklaracji, bo może ona być nie po twojej myśli. W pierwszych dniach tygodnia będziesz bardzo przeżywał jakieś stare zaszłości, kłótnie czy też nieporozumienia, które miały miejsce już dawno temu, ale nie potrafisz pogodzić się z tym, że tak to się wszystko ułożyło. Pierwszego grudnia Merkury wkroczy do przyjaznego ci znaku Koziorożca i w kwestiach finansowych coś się znacznie uprości. Znajdą się jakieś dokumenty, zaświadczenia czy pieczątki, które miałeś już za stracone na zawsze. Dzięki temu zdziałasz coś istotnego.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Ten tydzień będzie zdominowany przez działanie Pełni Księżyca w twoim własnym znaku (27.11). Przed tobą wyjątkowo ważne dni, ponieważ energia na niebie stara się zachęcić cię do szczerej komunikacji, do tego, abyś wyraził wreszcie swoje zdanie i sprecyzował swoje cele. Jeśli tylko zechcesz możesz osiągnąć naprawdę wiele. Warunkiem jest to, że nie przestraszysz się braku konkretów. W pracy, w szkole, w partnerstwie pojawi się wiele słów, wiele obietnic, ale nic na papierze. Na razie wszystko jest mgliste, można powiedzieć, że palcem na wodzie pisane, mało wyraziste. To niestety sprawka opiekującego się tobą Merkurego, który w dniu Pełni Księżyca tworzy kwadraturę z Neptunem, w związku z czym może trochę namieszać. Najważniejsze dla ciebie w ciągu najbliższych dni jest to, żeby mieć wizję. Nie ważne, że mówią ci, że to się nie uda, że nie wyjdzie, że to tylko mrzonki… Wiesz swoje i tego się trzymaj. Niestety w połowie tygodnia mogą pojawić się kłopoty z układem oddechowym.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Trzeba będzie dokonać jakiegoś wyboru, podjąć jakieś kroki, ale nie jest to dla ciebie idealna pora. Tak długo zwlekałeś, tak się z czymś ociągałeś, że teraz już naprawdę nie ma wyjścia i trzeba się określić. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt (27.11) to nie jest twój ulubiony Księżyc. Ten układ odbywa się w twoim dwunastym domu i obudzi pewne lęki, stresy i nie da ci zebrać myśli. Wszystko dzieje się za szybko, za gwałtownie i nie jesteś w stanie się z tym zapoznać na bieżąco. Musisz się zdać na czyjąś opinię lub rekomendację, bo wygląda na to, że sam sobie z tematem nie poradzisz. Może cię boleć gardło, słuch również zacznie płatać ci figle. To uporczywe dzwonienie w uszach! Poszukasz wsparcia w rozmowie z przyjacielem lub pokrewną ci duszą i je otrzymasz. Najtrudniejsza w odbiorze będzie jednak kwadratura pomiędzy Wenus a Plutonem (3.12), która zaniepokoi cię pod względem partnerskim.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Jeśli ktoś organizuje imprezę i cię na nią zaprasza, dwa razy nie musi powtarzać. W tym tygodniu będziesz towarzysko rozchwytywany, co nie ukrywajmy miło łechcze twoje lwie ego. No cóż poradzić na to, że ludzie cię uwielbiają? Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt (27.11) jest dla ciebie korzystna i będziesz wodzić rej na wyborowych balach andrzejkowych lub innych celebracjach. W pracy jesteś teraz wręcz niezbędny i nikt słowa ci nie powie na temat tego, że z czymś się spóźniasz. Generalnie tydzień rozpoczyna się bardzo miło i owocnie, gdyby tylko nie te plotki z zazdrości. Pewna osoba nie może zdzierżyć, że jesteś teraz numerem jeden w oczach szefa lub jakiejś innej opiniotwórczej persony. Puści w obieg brzydkie pomówienie. W weekend dotrze to do uszu kogoś bliskiego i… awanturka gotowa.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Niestety przed tobą bardzo wymagające dni. Nie dość, że Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt (27.11) zaogni spory w twojej rodzinie i poruszy tematy, które od lat są przez ciebie uważane za kwestie tabu, to nie możesz tym razem liczyć na wsparcie Merkurego. Twój patron znajduje się w ciężkim położeniu i jego kwadratura z Neptunem (27.11) będzie działać jak rozpylona wokół ciebie mgła. Ktoś zamydli ci oczy. Możesz zrobić coś zupełnie wbrew wyznawanym przez ciebie wartościom i podeptać swoje żelazne zasady. Nie będziesz w stanie racjonalnie wytłumaczyć co w ciebie wstąpiło. Do piątku możesz działać jak w jakimś ferworze, wręcz jak zamroczona. Jeśli jesteś w stanie napisz sobie na nadgarstku, że masz nie ufać obcym, podejrzanym osobom, a klucz do mieszkania zawieś sobie wzorem dzieciaków z lat osiemdziesiątych na szyi. Jest szansa, że go nie zgubisz. Wszystko wróci do normy po wejściu Merkurego do znaku Koziorożca (1.12) znowu będziesz uporządkowana, odpowiedzialna i rzetelna.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt (27.11) zasila energią i nagradza trygon powietrzny, do którego ty również Wago należysz. W poniedziałek spłyną jakieś naprawdę dobre wiadomości. Możesz czuć się wyśmienicie w twoim zespole. Robisz to co lubisz i umiesz. Okaże się, że jesteś doceniona za swoją wiedzę. Później aura planetarna zacznie się psuć. Merkury przejdzie do znaku Koziorożca (1.12), a pomiędzy znajdującą się w twoim znaku zodiaku Wenus, a stacjonującym w znaku Koziorożca Plutonem dojdzie w niedzielę do poważnej kwadratury (3.12). To nie podziała na ciebie ani stabilizująco ani wspierająco. Niestety będziesz mieć poczcie, że ktoś wymusza na tobie działania, które są wbrew twojej woli. Może się okazać, że ktoś rozlicza cię z tego jak spędzasz czas i poruszy trudny temat rachunków lub opłat. Weekend będzie emocjonalnie ciężki i pozujesz się nieswojo pewnym towarzystwie.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Tydzień rozpoczyna się nie po twojej myśli. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt w każdy możliwy sposób działa ci na nerwy. Możesz mieć do czynienia z bezsennością, a jeśli nawet uda się usnąć, to pojawią się jakieś koszmary. Twój układ nerwowy jest bardzo przeciążony i nie jesteś w stanie zapanować nad swoimi wątpliwościami. W poniedziałek, wtorek i środę będziesz coś analizował, dzielił włos na czworo, wykonywał jakieś karkołomne obliczenia. Głowisz się i głowisz, aby coś rozwikłać. Daj spokój. W piątek (1.12) Merkury przejdzie do korzystnego dla ciebie znaku Koziorożca i problem sam się rozwiąże. W niedzielę (3.12) Wenus utworzy kwadraturę z Plutonem, co rozgrzeje cię do czerwoności. Jeśli narzekałeś ostatnio na brak namiętności w twojej relacji lub chłód w sypialni, to teraz lepiej przygotuj gaśnicę.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzeż się przymilnych i pozornie usłużnych osób. Nie daj się zwieść słodkim słówkom. Ktoś będzie próbował zadrwić z ciebie i postawić cię w wyjątkowo niekorzystnym świetle. W tym tygodniu z uśmiechem na ustach pewne osoby będą działać w złej wierze. Szczególnie w poniedziałek i wtorek powinieneś mieć się na baczności. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt będzie poparta nieharmonijną kwadraturą pomiędzy Neptunem a znajdującym się w twoim znaku Merkurym. O pomyłkę wyjątkowo łatwo, a o celowe oszustwo jeszcze prościej. Zachowaj roztropność, zachowaj ostrożność a wszystko się ułoży. Od piątku zmiana klimatu na bardziej wyważony, wręcz surowy. Wrócisz do rzeczywistości i wszystko sprawnie sobie poukładasz, praktycznie w każdej dziedzinie.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Można powiedzieć, że nie cierpisz kiedy ktoś zamiast o konkretach opowiada o swoich wyobrażeniach. Jeśli jakaś osoba wygłasza mowy tylko po to, aby się popisać swoją erudycją i nic z tego nie wynika, doprowadza cię to do szewskiej pasji. Niestety na początku tygodnia, pod wpływem Pełni Księżyca w znaku Bliźniąt takie osoby uaktywnią się w twoim otoczeniu. Być może będziesz na szkoleniu, być może trzeba odbyć jakąś podróż służbową lub wycieczkę szkolną na którą nie masz najmniejszej ochoty, ale od której nie sposób się wykręcić. Jakoś przez to przebrniesz, ale pewna osoba wiele straci w twoich oczach swoim narcystycznym zachowaniem. Od piątku zacznie się poprawa. Merkury wkroczy do twojego znaku zodiaku i spowoduje, że racjonalność, logika i dedukcja ponownie zaczną być w cenie. To lubisz – fachowość i rzetelność, ale nie wszyscy mają tak jak ty…

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W najbliższych dniach bardzo mocno zadziała u ciebie zasada zwierciadła. To znaczy, że to co ostatnio wysłałeś w świat, z dużą intensywnością do ciebie powróci. Będzie tyle interakcji, aż twój umysł się ,,przegrzeje’’ i nie pozwoli ci spać z powodu natłoku myśli. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt odbywa się w twoim, powietrznym trygonie (27.11) i bardzo wzmocni twoją potrzebę wymieniania się poglądami z innymi ludźmi. Będziesz chciał rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać. Poszukasz zrozumienia, może nawet za wszelką cenę zaczniesz udowadniać, że zasługujesz na to, aby ktoś przyznał ci rację. Takie wydarzenia będą miały miejsce głównie w pracy. W weekend nagle spoważniejesz i zajmiesz się jakimiś przyziemnymi kwestiami związanymi z twardą materią. Gwoździe, wiertarki a nawet młotki. Będziesz przekuwał swoje idee na namacalne przedmioty.

Horoskop tygodniowy- Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt odbywa się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku (27.11), co samo w sobie jest dużym utrudnieniem i spowoduje spadek twojego nastroju i kondycji psychicznej. Na domiar złego Pełnia Szronu jest poparta działaniem nieharmonijnej kwadratury Merkurego i znajdującego się w twoim znaku Neptuna. Możesz po prostu się rozpłakać z bezsilności. Niestety tak to bywa, że pech chodzi parami lub nawet trójkami. Jedna mała awaria pociągnie drugą, druga trzecią. Jak domino posypią się pewne zaplanowane wydarzenia. Nic się nie będzie zgadzać. Tutaj czegoś jest za dużo, tam jest za mało. Możesz mieć poczucie, że nikt nie jest kompetentny, a na dodatek masz kłopoty zdrowotne i nie ma cię kto zastąpić. Kocioł. Na szczęście tylko do piątku. Pierwszego grudnia poratuje cię Merkury w znaku Koziorożca i ktoś pomoże ci uporządkować ten bałagan.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone  ma na to nietypowy sposób

Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone ma na to nietypowy sposób

Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?
Materiał promocyjny

Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?

W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu
Materiał promocyjny

W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu

Kiełek czeka na adopcję

Kiełek czeka na adopcję

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!
Materiał promocyjny

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"
Materiał promocyjny

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"
Materiał promocyjny

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"
Materiał promocyjny

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
Materiał promocyjny

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
Materiał promocyjny

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas