Horoskop tygodniowy na 20-26 listopada. Zalecana jest zwiększona ostrożność

Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 20-26 listopada. Słońce na początku tygodnia przebywa jeszcze w znaku Skorpiona. W środę (22.11) po południu nasza gwiazda zmieni znak i zawita do fazy Strzelca. Księżyc przez najbliższe dni rośnie i dąży do Pełni w Bliźniętach, która nastąpi w kolejny poniedziałek (27.11). Wzrastająca tarcza naszego Srebrnego Globu ożywia nasze życie towarzyskie i zachęca nas do nawiązywania nowych znajomości oraz odbywania krótkich podróży. Za Słońcem podąży Mars, który również opuści znak Skorpiona (24.11) i przeniesie się do fazy Strzelca, podobnie jak planetoida Ceres (25.11). Ta zmiana energii z wodnej (Skorpion) na ognistą (Strzelec) przyniesie nam więcej jawnych działań oraz gotowość do podejmowania większej aktywności zarówno na poziomie fizycznym, jak i intelektualnym. Będziemy ożywieni i pozytywnie pobudzeni.

Horoskop tygodniowy na 20-26 listopada dla wszystkich znaków zodiaku

Większość układów na niebie wygląda całkiem optymistycznie. Wyjątkiem jest kwadratura pomiędzy Marsem a Saturnem, która utworzy się w sobotę (25.11). Ten wpływ będzie tworzyć różnego rodzaju napięcia, od politycznych poczynając, na fizycznych kończąc. Kwadratura pomiędzy znajdującym się w Strzelcu Marsem, a przebywającym w Rybach Saturnem może wywołać zwiększoną podatność na urazy w szczególności u osób urodzonych w znaku Barana, Strzelca, Koziorożca i Ryb, dlatego powinniście zachować większą ostrożność i adekwatnie do pogody dobierać obuwie oraz opony do auta. Koniec tygodnia to również walka pomiędzy starymi a nowymi strukturami w polityce w wielu miejscach na świecie.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Ten tydzień będzie dla ciebie zdominowany przez przejście Słońca i Marsa do pokrewnego ci znaku Strzelca. To bardzo dobra informacja. Twoje wewnętrzne nastawienie zmieni się na dużo lepsze. Poczujesz, że pozycja Słońca w ognistym trygonie (22.11) ponownie nakręca cię do działania i powoduje, że masz ochotę żyć, bawić się i działać. Wróci radość z codziennych czynności, wróci humor i entuzjazm. Znowu zaczniesz nadawać ton w każdym towarzystwie, w którym się pojawisz. W najbliższych dniach uda się wiele dobrego zwojować. Uważaj jedynie na sam koniec tygodnia. Przed tobą bardzo wymagająca kwadratura opiekującej się tobą Czerwonej Planety i Saturna (25.11), która może ograniczyć ci możliwość poruszania się i wywołać jakiś konflikt z autorytetem symbolizowanym przez Saturna.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Najbliższe dni przyniosą dużą zmianę w energii. Ciała niebieskie, które znajdowały się w opozycyjnym znaku Skorpiona (Ceres, Słońce i Mars), przeniosą się do kolejnego znaku, czyli do Strzelca. Żywioł ognia zacznie dominować, a ty nie przepadasz za tym, kiedy coś odbywa się w atmosferze pośpiechu i presji. Nie bez powodu mówimy, że ktoś wpada jak po ogień i ty w najbliższych dniach tak właśnie będziesz odbierał zachowanie innych osób. Wszyscy będą chcieli od ciebie czegoś już, teraz, natychmiast. Nie akceptujesz takiego zachowania. Pragniesz się na spokojnie zastanowić i coś sobie najpierw poukładać w głowie. Niestety pozwoli ci na to tylko poniedziałek i wtorek. Reszta dni w tygodniu to stres, ciągła gonitwa i przyspieszenie tempa życia.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Napracowałeś się, udowodniłeś, że jesteś kompetentnym i profesjonalnym współpracownikiem. Teraz czas na nagrody! Ciała niebieskie po kolei będą przechodzić do sprzyjającego ci znaku Strzelca – Słońce (22.11), Mars (24.11) i Ceres (25.11), co znacznie ożywi twój sektor partnerstwa. Wykonywałeś swoje obowiązki wzorowo, to teraz Wszechświat wypłaci ci nagrodę w postaci dużego zainteresowania twoją osobą i to nie tylko jako potencjalnym kontrahentem. Teraz zaczniesz być postrzegany jako wyjątkowo atrakcyjny partner/partnerka. Każdy inny znak zodiaku będzie chciał cię mieć jako towarzysza zabaw i osobę, z którą jest najlepsza rozrywka. Korzystaj z takiego obrotu spraw. Zbliżająca się Pełnia Księżyca w twoim znaku zodiaku (27.11) już w weekend popchnie cię w podróż, ale musisz być do niej dobrze przygotowany, ponieważ kwadratura Marsa i Saturna (25.11) nie wybacza technicznych zaniedbań.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Trygon wodny będzie się powoli osłabiał, a wraz z tym twoja motywacja. Będziesz coraz bardziej sfrustrowany, ponieważ poczujesz jakieś blokady, które zaczną się tworzyć niemal w każdej dziedzinie życia. Możesz mieć poczucie, że ktoś używa cię do swoich celów, że jakieś osoby posłużyły się tobą, aby coś osiągnąć i w czymś się wyręczyć. Twój poziom energii w najbliższych dniach chwilowo opadnie. Co prawda Księżyc rośnie i dąży do pełni, ale będzie ona wypadać w twoim dwunastym domu (27.11), więc obudzą się jakieś obawy o przyszłość, w tym również tą finansową. Postaraj się spojrzeć na to wszystko logicznie, rozsądnie i obiektywnie. Nie jest przecież aż tak źle, jak ci się wydaje. Po prostu wszystko wyolbrzymiasz! Uważaj na kolana i łokcie w sobotę (25.11). Śliska nawierzchnia zrobi swoje, ale ktoś może cię również niechcący popchnąć.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Było ciężko, nie ukrywałam tego, zresztą sam wiesz najlepiej, że miałeś wyjątkowo pod górkę ostatnimi tygodniami… ale równocześnie zapowiadałam, że niebawem się to zmieni. To niebawem właśnie nadeszło! Słońce wkracza do znaku Strzelca (22.11) i tym samym zasili twój ognisty żywioł, za ciosem pójdzie Mars (24.11), który również się "przeprowadza" do znaku Strzelca. Kolejnym ciałem niebieskim, które cię zasili, jest Ceres, która również odwiedzi fazę Łucznika. To są bardzo dobre informacje, ponieważ nagle okaże się, że masz siły na wszystkie twoje plany i zamiary! To, co było odwołane, to, co było niepewne lub miało pozostać w zawieszeniu, nagle będzie wprowadzone do porządku dnia. Możesz spodziewać się pozytywnego obrotu Koła Fortuny, które jak w tarocie wynosi na wierzch tych, którzy jeszcze chwilę temu byli pod spodem. Powoli zaczniesz odzyskiwać swoją pozycję w pracy i w towarzystwie.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Kończą się już tak bardzo sprzyjające dni. Niestety tak to wygląda na niebie, że raz na górze, raz na dole. Teraz Słońce przechodzące do znaku Strzelca (22.11) zacznie tworzyć kwadraturę z twoim znakiem zodiaku, więc pojawią się trudniejsze energie i bardziej wymagające sytuacje. Może wystąpić u ciebie ryzyko wyjątkowego wyczerpania energetycznego. Prawdopodobnie okaże się, że postawiłaś zbyt duży akcent na pracę i przyjdzie za to zapłacić obniżeniem się poziomu energii do tego stopnia, że ulegniesz jakiejś infekcji. Nie musisz udowadniać swojej wiecznej przydatności ani pokazywać, że jesteś ciągle dyspozycyjna. Warto zwolnić tempo i złapać oddech, zanim zacznie być naprawdę ciężko. Te najtrudniejsze układy pojawią się w weekend. Kwadratura Marsa i Saturna tworzy z twoim znakiem półkrzyż i szczególnie Pannom urodzonym w sierpniu może spłatać sporego figla w postaci przebitej opony lub skręconej kostki. Jakieś forsujące treningi sportowe w weekend to naprawdę dość mocno kontrowersyjny pomysł.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Przejście Słońca do znaku Strzelca (22.11) rozchmurzy twoją ostatnio wiecznie czymś zmartwioną buzię. Może się okazać, że tworzyłaś czarne scenariusze zupełnie bez powodu a twoje pomysły na to, aby z czegoś się wycofać lub coś zarzucić były zdecydowanie przedwczesne. Teraz masz możliwość zaatakować wcześniej upatrzoną pozycję. Okaże się, że znowu pojawiają się tak zwane korzystne zbiegi okoliczności. Ludzie przypomną sobie o tym, ile dla nich zrobiłaś i zaczną spłacać długi wdzięczności. Zaczniesz pokonywać jakieś przeszkody, forsować jakieś ograniczenia i ponownie wierzyć w swoją szczęśliwą gwiazdę. Przejście Marsa do pozytywnie na ciebie działającego znaku Strzelca (24.11) uruchomi w twoim otoczeniu pomocnych i życzliwych mężczyzn. Kolegów z pracy, kuzynów, sąsiadów, którzy z przyjemnością pomogą wbić w ścianę gwóźdź, zmienić opony czy też przenieść z tobą meble, czy wymienić olej. To będzie wesoły tydzień.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Przyszła pora na przekazanie pałeczki kolejnemu znakowi. Słońce zbiera się do opuszczenia twojej fazy zodiakalnej. To wydarzenie nastąpi w środę (22.11) po godzinie 15.02. Będziesz teraz bardziej skupiał się na tym, co trzeba zrobić, aby utrzymać ten korzystny obrót spraw i zabezpieczyć to, co udało ci się osiągnąć i wywalczyć przez ostatnie tygodnie. W piątek (24.11) z twojego znaku wyjdzie również Mars, ale zanim to nastąpi, spodziewaj się jakiegoś mocnego zaakcentowania siły Czerwonej Planety. Możesz się z kimś zetrzeć, możesz pokazać, że nie dasz się wypchnąć ze swojego terytorium czy też odebrać sobie roli lidera. Bardzo dobrze. Wykorzystaj do maksimum to wsparcie energetyczne, którym jeszcze dysponujesz. Do weekendu nadal masz sporą przewagę i powiększasz dystans nad rywalami. W kwestiach finansowych w pierwszych dniach tygodnia może dojść do zwrócenia ci jakichś środków bądź zrekompensowania jakichś nakładów, które poniosłeś wcześniej.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Ostatnio byłeś bardzo markotny i ciągle coś przeszkadzało ci w tym, aby w pełni cieszyć się życiem. A to infekcja, a to jakaś awaria, a to zguba… Niby drobne sprawy, ale psuły humor i truły ci nastrój. Teraz będziesz mieć okazję do tego, aby nadrobić towarzyskie zaległości i wrócić do tego, aby grać pierwsze skrzypce również w pracy. Słońce zawita do twojego znaku zodiaku (22.11) i rozpocznie procedury naprawcze. Nic się nie martw, bo w przyszłym tygodniu będziesz najlepszą partią w zodiaku pod każdym względem. Zanim ta gwiezdna machina na dobre się rozkręci, do pokonania został jeszcze jeden mały zgrzyt. Mianowicie chodzi o kwadraturę pomiędzy Marsem, który od piątku (24.11) znajdzie się w twoim znaku a Saturnem, który przebywa w znaku Ryb. Niestety nie lubisz takiej konfiguracji i reagujesz na nią wręcz alergicznie. Dlaczego? Dlatego, że ktoś włączy ci hamulec właśnie wtedy, kiedy planujesz startować (25.11). Zanim zaczniesz puszczać pod nosem kwieciste wiązanki, to zastanów się, dlaczego tak się dzieje? Może ma cię to uchronić przed jakimś naprawdę dużym problemem i trzeba przemyśleć wszystko raz jeszcze?

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Walka nowego ze starym, świeżej krwi ze skostniałymi strukturami, młodego szefa i starego prezesa. Znasz taką historię? Znasz ją aż nadto dobrze. W tym tygodniu będziesz wplątany w sam środek tej opowieści Koziorożcu. Zbliża się kwadratura pomiędzy Marsem a opiekującym się tobą Saturnem (25.11), która będzie działać na ciebie przez cały, nadchodzący tydzień, a nawet dłużej. Pojawią się różnorakie przeciwności na drodze do osiągnięcia twoich celów i zrealizowania planów. Być może zaistnieje to w dosłownym sensie i jakaś droga, którą poruszasz się na co dzień, może zostać chwilowo zamknięta. W ciągu najbliższych dni będziesz musiał włożyć dużo więcej wysiłku, aby wypracować sobie to, co zazwyczaj jest twoim udziałem bez większych ceregieli. Plusem układów na niebie, które się uściślą w tym tygodniu, jest to, że będziesz bardziej ekspresyjny i skory do okazywania emocji. Z łatwością wykrzyczysz komunikaty o tym, co ci się nie podoba i czemu masz zamiar postawić kontrę. W weekend jakiś mężczyzna będzie miał zupełnie inne priorytety niż ty.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

To będzie tydzień pozytywnego przełamania. Ciała niebieskie na czele ze Słońcem opuszczają fazę Skorpiona (22.11), w której tworzyły trudną w odbiorze kwadraturę z twoim znakiem zodiaku. Zaczniesz funkcjonować z lekkością. To, co sprawiało trudności czy wręcz ból, nagle okaże się błahostką, którą jesteś w stanie załatwić od ręki. Przestaniesz myśleć w kategoriach wynajdywania minusów i problemów, a zaczniesz działać w myśl zasady, jakby świat miał należeć do ciebie. Twoje zdrowie i kondycja fizyczna nagle również zaczną spełniać twoje oczekiwania. Będziesz mieć więcej siły, więcej żywotności. Okaże się, że w firmie czy szkole też nie jest tak źle, jak malowali to współpracownicy jeszcze tydzień temu. Przyjdzie jakiś ratunek z zewnątrz, przyjdą jakieś rozwiązania. Bardzo ważne jest również to, że twoje partnerstwo nabierze wyższej temperatury i kolorów! Mars w sprzyjającym ci znaku Strzelca (od 24.11) przynosi zwiększenie się twojego temperamentu i okazje do udanego randkowania.

Horoskop tygodniowy- Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Spiesz się, aby wykorzystać ostatnie promienie Słońca, które znajduje się w sprzyjającym ci znaku Skorpiona (do 22.11). Jeśli szybko coś zorganizujesz, nie będziesz odwoływać jakiegoś spotkania czy też uprzesz się na podpisywanie umowy do środy, wszystko powinno pójść po twojej myśli. Duże zakupy, inwestycje, kredyt lub zarezerwowanie jakiejś nieruchomości to doskonały pomysł, którego realizacja przyniesie ci długotrwałe zadowolenie. Warunkiem jest to, że nie będziesz się ociągać. W piątek i sobotę układy na niebie drastycznie się zmienią i koniunktura będzie zdecydowanie niekorzystna. Kwadratura pomiędzy Marsem a przebywającym w twoim znaku Saturnem (25.11) unieruchomi kogoś (może nawet dosłownie) i okaże się, że nie można dopiąć ważnych dla ciebie formalności. Uważaj również, aby nie biegać gdzieś tuż po gorącym prysznicu, ponieważ zimny wiatr z łatwością wedrze się pod kurtkę czy płaszcz i korzonki gotowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/sarayut Thaneerat

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Shannen Doherty ma przerzuty do kości: "Nie chcę umierać"

Shannen Doherty ma przerzuty do kości: "Nie chcę umierać"

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Marcin Prokop jako prowadzący program "Uwaga! TVN"? Ryszard Cebula odpowiedział

Marcin Prokop jako prowadzący program "Uwaga! TVN"? Ryszard Cebula odpowiedział

Zofia Zborowska-Wrona zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda? "Andrzej będzie miał nową żonkę"

Zofia Zborowska-Wrona zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda? "Andrzej będzie miał nową żonkę"

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby
Materiał promocyjny

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

88% dzieci przygotowuje listy do świętego Mikołaja. O co proszą najczęściej?
Materiał promocyjny

88% dzieci przygotowuje listy do świętego Mikołaja. O co proszą najczęściej?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Warzywa na patelnię w stylu azjatyckim - poznaj niezawodne przepisy Sebastiana Olmy
Materiał promocyjny

Warzywa na patelnię w stylu azjatyckim - poznaj niezawodne przepisy Sebastiana Olmy

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Przygotowania do wielkiego finału 12. edycji Top Model. "W tym roku mamy też gigantyczną scenę"
Materiał promocyjny

Przygotowania do wielkiego finału 12. edycji Top Model. "W tym roku mamy też gigantyczną scenę"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Turbo czekoladowe ciasto, bułeczki z masą orzechową, czyli pyszne desery z najmniejszej kuchni świata
Materiał promocyjny

Turbo czekoladowe ciasto, bułeczki z masą orzechową, czyli pyszne desery z najmniejszej kuchni świata

Przez wiele miesięcy przebywał w hospicjum, dziś bierze udział w maratonach
Materiał promocyjny

Przez wiele miesięcy przebywał w hospicjum, dziś bierze udział w maratonach

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Gadżety, które warto upolować w Black Friday. "Wiele osób je lubi"
Materiał promocyjny

Gadżety, które warto upolować w Black Friday. "Wiele osób je lubi"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Biżuteria na każdą okazję. Jak podkreślić strój efektownymi ozdobami?
Materiał promocyjny

Biżuteria na każdą okazję. Jak podkreślić strój efektownymi ozdobami?

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Dopiero teraz wyznała to publicznie. "Przez miesiąc nie mogłam przestać płakać". Co się stało?

Dopiero teraz wyznała to publicznie. "Przez miesiąc nie mogłam przestać płakać". Co się stało?

Grzegorz Kajdanowicz zaprojektował swojego misia. "Wielki honor i zaszczyt"

Grzegorz Kajdanowicz zaprojektował swojego misia. "Wielki honor i zaszczyt"

Sprawdziliśmy, ile osób pomoże zmarzniętemu dziecku. Trudno uwierzyć w wynik eksperymentu

Sprawdziliśmy, ile osób pomoże zmarzniętemu dziecku. Trudno uwierzyć w wynik eksperymentu

Jak reagować na masturbację małych dzieci?

Jak reagować na masturbację małych dzieci?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Koszmar 3,5-latka. Był bity i gwałcony. "Ma ubytek czaszki oraz wodogłowie"

Koszmar 3,5-latka. Był bity i gwałcony. "Ma ubytek czaszki oraz wodogłowie"

Blanka Lipińska skrytykowała matki i wdała się w ostrą dyskusję z fanami

Blanka Lipińska skrytykowała matki i wdała się w ostrą dyskusję z fanami

Pan Tabletka i jego skuteczne sposoby na infekcje. "To uniwersalna, smaczna i zdrowa mikstura"

Pan Tabletka i jego skuteczne sposoby na infekcje. "To uniwersalna, smaczna i zdrowa mikstura"

Czy Kornelia i Marek ze "ŚOPW" chcą zostać rodzicami? Wiemy, co planują

Czy Kornelia i Marek ze "ŚOPW" chcą zostać rodzicami? Wiemy, co planują

Drewniane ozdoby świąteczne. Jak zrobić renifera?

Drewniane ozdoby świąteczne. Jak zrobić renifera?

Czy stan jamy ustnej może świadczyć o cukrzycy? "To wszystko jest ze sobą wzajemnie powiązane"

Czy stan jamy ustnej może świadczyć o cukrzycy? "To wszystko jest ze sobą wzajemnie powiązane"

Wielka miłość ambasadora USA i jego partnerki. Ich drogi znów się złączyły po 20 latach

Wielka miłość ambasadora USA i jego partnerki. Ich drogi znów się złączyły po 20 latach

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem poszła na terapię

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem poszła na terapię

Martyna Wojciechowska zaprojektowała misia. "Ma piernikowego przyjaciela"

Martyna Wojciechowska zaprojektowała misia. "Ma piernikowego przyjaciela"

Marcin ze "ŚOPW" ma nową partnerkę? Wiemy, czy jest już po rozwodzie z Kingą

Marcin ze "ŚOPW" ma nową partnerkę? Wiemy, czy jest już po rozwodzie z Kingą

Działał jako wolontariusz Szlachetnej Paczki. Po latach role się obróciły

Działał jako wolontariusz Szlachetnej Paczki. Po latach role się obróciły

Magda i Krzysiek ze "ŚOPW" podjęli decyzję. "Nie wiem, czy mi to przez usta przejdzie"

Magda i Krzysiek ze "ŚOPW" podjęli decyzję. "Nie wiem, czy mi to przez usta przejdzie"

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

Tylko ta para z 9. edycji "ŚOPW" przetrwała. Co się wydarzyło w ich życiu? "To mnie zszokowało"

Tylko ta para z 9. edycji "ŚOPW" przetrwała. Co się wydarzyło w ich życiu? "To mnie zszokowało"