Horoskop dzienny na wtorek, 23 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 23 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków. Dzisiaj będziemy szukać spełnia naszych namiętności i fantazji. 

Słońce znajduje się w znaku Byka, Srebrny Glob zaczyna dzień w znaku Wagi. Po godz. 17:19 przejdzie do znaku Skorpiona, w którym będzie się przygotowywał do jutrzejszej Pełni Księżyca.

Dzisiaj będziemy szukać spełnia naszych namiętności i fantazji. Zbliżająca się Pełnia Traw wydobywa z naszych serc ukryte i dawno zapomniane emocje i doznania, które teraz zaczną kiełkować. Nasze marzenia będą domagać się spełnienia, a w nasze działania niepostrzeżenie wkradnie determinacja i pasja. Dzisiaj nie będziemy zadowalać się połowicznymi rozwiązaniami. Kilka znaków zodiaku postawi sprawę na ostrzu noża i zażąda "wszystko albo nic".

Horoskop dzienny na wtorek, 23 kwietnia 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

To będzie kolejny dzień pełen mocnych wyzwań. Masz już dość starych wzorców, które ograniczają cię i w pewien sposób kneblują. Chcesz bliskości, chcesz namiętności, chcesz zdobywać i być na mecie pierwszy. Dzisiaj to może się udać, ale uważaj, aby po drodze ktoś zbyt mocno nie oberwał twoim twardym łokciem. Jesteś trochę zbyt agresywny...

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj będziesz skupiony na swoim wnętrzu. Spojrzysz mocniej na to, co się z tobą stało pod wpływem stresu w pracy czy w szkole. Wycofałeś się, zamknąłeś w sobie i masz już tego serdecznie dość. Po przejściu Księżyca do znaku Skorpiona zaczniesz planować jakiś wielki skok. Oczywiście nie musisz od razu bawić się w "Gang Olsena". Po prostu masz na coś chrapkę i układasz sprytny plan.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

To już ostatnie dni retrogradacji Merkurego, więc energia, która jak szelki zaczepione o płot trzyma cię w boksie startowym, osiągnęła swoje maksimum. Twoja frustracja jest na wysokim poziomie. Nie rozumiesz, czemu ktoś po prostu robi ci na złość i ewidentnie blokuje twoje pomysły czy inicjatywę. Spokojnie, fizyka jest bezwzględna - jeszcze dwa dni i ta osoba zawróci tę energii w swoją stronę.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Ranek będzie jeszcze dość trudny, ponieważ w pracy bądź szkole atmosfera jest niepokojąco gęsta. Za to dzisiaj popołudniu będziesz się czuć więcej niż dobrze. Rosnący Księżyc przeniesie się do sprzyjającego ci znaku Skorpiona i wpadniesz w nastrój, który będzie cię zachęcał do podejmowania romantycznej inicjatywy. Ktoś zadziała na ciebie bardzo stymulująco i dzięki temu możesz poczuć, że chcesz z tą osobą spędzać coraz więcej czasu.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Dzhulbee/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes