Horoskop dzienny na środę, 29 maja 2024 r. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

GettyImages-843237602_Easy-Resize
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na środę, 29 maja lutego 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków. Dzisiaj wszystko będzie szło łatwiej, spokojniej i w sposób wyjątkowo dobrze zorganizowany.

Horoskop dzienny na środę, 29 maja 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, malejący Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie utworzy się koniunkcja pomiędzy Marsem a planetoidą Chiron w 22. stopniu znaku Barana. Ten układ może spowodować przypomnienie sobie o różnych traumach dotyczących spraw laryngologicznych, stomatologicznych i związanych z bólami migrenowymi. W tym dniu zalecana jest daleko posunięta ostrożność w kontaktach z nowymi osobami, w szczególności, jeśli są to młodzi mężczyźni, co do intencji, których nie mamy pewności. W środę wiele zdawać by się mogło pewnych na sto procent spraw może nas zaskoczyć. Starajmy się pozostawać w kontakcie z twardą rzeczywistością jak również nie tworzyć problemów tam gdzie ich nie ma. Oceńmy sytuację na chłodno i nie dajmy się ponieść emocjom.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiejsza koniunkcja pomiędzy twoim patronem czyli Marsem a przynoszącym oczyszczający ból Chironem może cię mocno szarpnąć. Coś, co kiedyś już bardzo cię dotknęło, może się powtórzyć. Zanim zaczniesz obwiniać kogoś wokół siebie, zastanów się czy nie sprowokowałeś tej sytuacji swoim zachowaniem Baranie. Nie jesteś bez winy.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

To będzie bardzo męczący dzień, w trakcie którego mogą dopaść cię bóle karku, głowy lub oczu. Ciężko znosisz pylenie traw i twój wzrok może szwankować. Nie masz siły ani pracować, ani się uczyć. Pojawi się również katar sienny. Dzisiaj nic nie idzie lekko i przyjemnie, chociaż bardzo byś chciał. Czy pocieszeniem będzie to, że reszta zodiaku również dostaje popalić?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj możesz czuć głęboką tęsknotę za swoim partnerem bądź partnerką. Niestety nie łatwo jest pogodzisz wszystkie obowiązki i zgrać ze sobą wszystkie elementy układanki. Wzywa cię praca i jest niemożliwością, abyś mógł we wszystkich miejscach zabawić tyle, ile tego od ciebie oczekują inni. Ten dzień będzie bardzo pracowity i nie znajdziesz w nim czasu na rozluźnienie, aż zastanie cię późny wieczór.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W środę będziesz mieć jakieś przesadne wymagania w stosunku do siebie samego i można powiedzieć, że nie jesteś zadowolony ze swoich dokonań. Dzisiaj będziesz dla siebie bardzo surowy i wysoko ustawisz sobie poprzeczkę. Nie sprzyja ci ani pobyt Księżyca w znaku Wodnika, ani koniunkcja Marsa i Chirona. Po prostu ten dzień nie będzie dla ciebie zbyt sympatyczny i możesz czuć się rozczarowany pod wieloma względami.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Svetlana_Smirnova/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz