Horoskop dzienny na piątek, 26 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków

GettyImages-2149695077
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 26 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków.

Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Po godzinie 3.36 rano Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca.

Horoskop dzienny na piątek, 26 kwietnia 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj niebo podda ci wiele ciekawych pomysłów, które pomogą ci uskutecznić twoje zamiary i plany. Nie będzie liczyło się nic innego jak wypoczynek, odreagowanie stresu i nowe znajomości. Na koniec tygodnia nie masz zamiaru się ograniczać. Jasne, należy ci się, ciężko pracujesz, ale pamiętaj, aby nie przesadzić i wieczorem dozuj procenty lub inne używki.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W piątek będziesz mieć wyjątkowo mało czasu, zarówno dla siebie samego, jak i dla swoich bliskich. Ktoś może podejrzewać cię o to, że coś knujesz, że jesteś nieszczery, ale ty naprawdę masz teraz tyle na głowie, że nie jesteś w stanie zajmować się jeszcze kaprysami drugiej połówki. Poproś o cierpliwość – 29.04 Wenus wejdzie do twojego znaku i w miłości pójdzie ku lepszemu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Nareszcie znajdziesz z kimś porozumienie dusz. Merkury rozpędzający się w znaku Barana, jak również Księżyc w ognistym znaku Strzelca uruchomi lawinę pozytywnych okoliczności. Tak jak wszystko nie mogło się "złożyć’’ i "spiąć’’, tak teraz okaże się, że wszystko idzie jak po maśle, a cudowne zbiegi okoliczności sypią się jak z rękawa z każdej możliwej strony. Dzisiaj będziesz towarzysko rozchwytywany.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj ktoś usilnie będzie próbował cię do czegoś namawiać, ale niestety mu się to nie uda. Nie masz ochoty ani na rozrywkę, ani na wspólny wypad. Coś ci nie pasuje, coś cię męczy. Sam już nie wiesz, o co ci chodzi. Prawdopodobnie spadła ci odporność i jesteś u progu jakiejś małej infekcji. Wyśpij się, rozgrzej kubkiem gorącej herbaty i uda ci się to zahamować, ale nie lekceważ swojej potrzeby odpoczynku.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki