Horoskop dzienny na piątek, 14 czerwca 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków

Horoskop dzienny na piątek, 14 czerwca 2024 r. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 14 czerwca 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków.

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Panny, w którym o godzinie 7:18 dojdzie do pierwszej kwadry Księżyca w tym znaku zodiaku. Srebrny Glob o godzinie 20:11 przejdzie do znaku Wagi. Będziemy się cieszyć z koniunkcji pomiędzy Słońcem a Merkurym w dwudziestym czwartym stopniu znaku Bliźniąt. Dzień będzie obfitował w różnego rodzaju komunikacyjne przygody, zaczniemy prowadzić bardzo interesujące konwersacje i dyskusje o sztuce, nauce, modzie. W piątek możemy spodziewać się również głodu intelektualnego i zaczniemy szukać nowych inspiracji. Wiele znaków zodiaku może odwiedzić galerie, kina, teatry i inne miejsca z kulturą w tle. Dzisiaj warto rozmawiać i nie jest to tylko wyświechtany frazes, bo wiele uda się załatwić słowami.

Horoskop dzienny na piątek, 14 czerwca 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Koniunkcja pomiędzy Merkurym a Słońcem podziała na ciebie jak wyzwalający potok słów wodospad. Dzisiaj nie będziesz się gryźć w język. Wyrzucisz z siebie z prędkością karabinu maszynowego tysiące długo trzymanych w sobie zarzutów i innych pretensji. Poczujesz, że nie będziesz dłużej się z czymś hamować, ale przy tym będziesz bardzo kąśliwy. Planowany wyjazd coraz bliżej.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiejsza Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Panny będzie ci bardzo pomagać we wszystkich czynnościach. Zarówno te przyziemne, prozaiczne i konieczne jak zmywanie, zakupy, pranie jak i bardziej ambitne projekty w pracy czy w szkole będą szły jak po szynach. Ty również możesz działać jak natchniony. Wszystko będzie ci sprawiać więcej przyjemności i odnajdziesz dużo sensu w swojej pracy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzięki spotkaniu Słońca i Merkurego zobaczysz, że wszystkie oczy są na tobie, że jesteś w centrum zainteresowania twoich przyjaciół, bliskich i rodziny. W tym dniu nie musisz iść na żadne ustępstwa, ponieważ wszystko czego sobie zażyczysz będzie w mig spełniane. Koniunkcja Słońca i Merkurego są to takie symboliczne urodziny dla wszystkich Bliźniaków, ponieważ twój patron jest podświetlony i ty również możesz zostać wyeksponowany w różny, bardzo miły dla ciebie sposób.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Pierwsza Kwadra Księżyca pomoże ci w pozałatwianiu jakiejś kwestii urzędowej lub formalnej, która jakoś się ślimaczyła. Dzisiaj wszystko będzie szło sprawniej i bardziej efektywnie, ale uwiń się z wszystkim co ważne do wieczora, ponieważ przejście Księżyca do znaku Wagi skomplikuje twoje relacje partnerskie i na gruncie domowym możecie się o coś pokłócić. Zakończenie dnia będzie trudniejsze.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Tetiana Gutnyk/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości