Horoskop dzienny na niedzielę, 19 maja 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków

Horoskop na niedzielę, 19 maja 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 19 maja dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków. Słońce ostatni dzień przebywa w znaku Byka, rosnący Księżyc przez cały dzień przebywa w znaku Wagi. 

Na niebie brak większych układów między planetami, ale będziemy mocno odczuwać działanie ostatniego stopnia znaku Byka, który wiąże się z różnego rodzaju pokusami, wyzwaniami i podejmowaniem kroków na granicy zdrowego rozsądku. 

Horoskop dzienny na niedzielę, 19 maja 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz działał poza wszelkimi ramami i zasadami. Twoje pragnienia i prywatne sprawy będą na pierwszym planie. Możesz być odbierany jako zbyt egoistyczny lub samolubny. W tym dniu pozycja Słońca zaostrzy twoją ambicję i będziesz chciał pokazać, że masz ostatnie słowo w każdej sprawie. Komuś się to nie spodoba.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W niedzielę Słońce szykuje się do opuszczenia twojego znaku zodiaku, aby powrócić do niego za rok. Dzisiaj zrób jakieś konkretne podsumowania, zastanów się co udało ci się osiągnąć, z czym wiązały się twoje urodziny w tym roku. Rosnący Księżyc tworzy nieharmonijny kwinkunks z twoim znakiem zodiaku, więc możesz czuć się jakiś rozżalony lub smutny bez konkretnego powodu. To będzie sentymentalny koniec tygodnia.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Rosnący Księżyc w znaku Wagi będzie ci przez cały dzień organizował spotkania towarzyskie i spowoduje, że nawiążesz kilka nowych znajomości, które mogą przerodzić się niebawem w bardziej znaczące relacje. W niedzielę pojawi się okazja do wymiany poglądów i do tego, aby zapoznać się z tym jakie plany mają inni ludzie. Będziesz wyglądać bardzo dobrze i zbierzesz cały wachlarz przemiłych uwag.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj na niebie kwadratura Srebrnego Globu w stosunku do twojego znaku zodiaku, co może cię postawić w dość niekomfortowej sytuacji. Spotkasz się z szerszym gronem osób i niestety nie do wszystkich pałasz sympatią. Z resztą nie zdziwi cię to, jeśli napiszę, że część gości lub towarzystwa również za tobą nie przepada. W tym dniu trzeba będzie robić coś przez siłę, bo tak ,"wypada".

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Olena Ruban

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?