Horoskop dzienny na czwartek, 20 czerwca 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków

Horoskop dzienny na czwartek, 20 czerwca 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 20 czerwca 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków. Słońce rozpoczyna dzień w ostatnim stopniu znaku Bliźniąt. Wieczorem, o godzinie 22.50 nasza gwiazda znajdzie się w znaku Raka i tym samym rozpocznie się najkrótsza noc w roku oraz astronomiczne lato. 

Horoskop dzienny na czwartek, 20 czerwca 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Strzelca. Na niebie jeszcze przed przejściem do znaku Raka, o godzinie 20.11 Słońce utworzy kwadraturę z Neptunem. 

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj sprzyja ci jeszcze pozycja Słońca w znaku Bliźniąt i Księżyca w ognistym znaku Strzelca, więc warto zainwestować w jakiś większy zakup, którego jeśli nie dokonasz, będziesz żałował. W czwartek możesz liczyć na dobrą rękę do ubrań, kosmetyków, różnego rodzaju sprzętów AGD i innych, potrzebnych do codziennego życia przedmiotów. Popołudniu odwiedzisz galerię handlową.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Przed tobą czwartek pełen sprzeczności. Do południa ktoś będzie dla ciebie ujmująco miły, wręcz czarujący. Popołudniu nagle doświadczysz obruszenia się, tak zwanego focha lub innej formy obrażania się ze strony osoby, z którą chcesz spędzić czas. Nie przejmuj się, dzisiaj wiele znaków zodiaku doświadcza zespołu napięcia przesileniowego. Tak to sobie przynajmniej roboczo nazwijmy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj Słońce opuści twój znak zodiaku, ale stanie się to dopiero późnym wieczorem. Do tego czasu powinieneś skupić się na tym, aby dokończyć coś istotnego, dopełnić jakiejś formalności, oddać ważne zadanie. W czwartek będziesz czuł, że masz w sobie wystarczającą ilość determinacji, aby się uporać z czymś, nad czym pracujesz od kilkunastu dni bądź kilku tygodni. Rosnący Księżyc pomoże w partnerstwie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Wieczorem Słońce zawita do twojego znaku i rozpocznie się twój sezon czyli pierwszy miesiąc lata. Masz przed sobą doskonałe i dłuższe perspektywy ponieważ Merkury i Wenus już przemierzają twój znak zodiaku, a teraz dołączy do nich nasza gwiazda. Niebawem poczujesz, że moc powraca. Dzisiaj przeżyjesz trudny, ale przełomowy dzień, podejmiesz ważną i trafną decyzję.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: vladacanon/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla