Weronika i Teresa Rosati szczerze o łączącej je relacji. "Towarzyszy mi, kiedy potrzebuje pomocy"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Weronika Rosati po powrocie z Cannes
Weronika Rosati po powrocie z Cannes Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Weronika Rosati pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w sukni projektu jej mamy, Teresy Rosati. Panie mogą na siebie liczyć zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych. W Dzień Dobry TVN opowiedziały m.in. o łączącej je relacji.

Weronika Rosati w Cannes

76. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes dobiega końca, jednak wciąż nie wiemy, kto otrzyma główną nagrodę, czyli Złotą Palmę. Jak co roku wydarzenie przyciągnęło tłumy gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawiła się m.in. Weronika Rosati. W studiu Dzień Dobry TVN aktorka opowiedziała widzom o swoich wrażeniach.

Weronika Rosati zdradziła, który film jest jej faworytem. Okazuje się, że serce aktorki podbiła "Strefa interesów" Jonathana Glazera. To polsko-brytyjska koprodukcja w całości kręcona w Polsce.

- Miałam tę przyjemność być na premierze w Cannes. To jest film, który naprawdę wbija w fotel i ludzie reagowali na niego niesamowicie. Była owacja bardzo długa, jedna z najdłuższych podobno w czasie festiwalu. Ludzie płakali na koniec, ale nie chce zdradzać za dużo - tlumaczyła.

Weronika Rosati o relacji z mamą

Weronika zaprezentowała się w Cannes w sukni zaprojektowanej przez Teresę Rosati. - Mi się bardzo podobają jej projekty, mama mnie dobrze zna, wiec dopasowuje to pode mnie. Poza tym szczerze mówiąc ja nigdy nie mam czasu na miarę, wszystko na oko i na wariata trochę, bo u mnie plany zmieniają się co godzinę - podkreśliła.

Aktorka zaznaczyła, że zawsze może liczyć na wsparcie i pomoc ukochanej mamy, zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych. - Ostatnie sześć lat tak naprawdę towarzyszy mi, kiedy potrzebuje trochę pomocy przy małej - powiedziała. Jak się okazało, również podczas wyjazdu do Cannes, mała Ela była pod opieką dziadków.

Podczas rozmowy Weronika Rosati wspomniała także, że jest otwarta na udział w polskich produkcjach. - Producenci myślą, że ja cały czas jestem w Stanach - tłumaczyła. - Przychodzą czasami propozycje, tylko też muszę je gdzieś tam dopasowywać do moich wyobrażeń, [...] zależy mi, żeby wybierać role, których nie grałam w Polsce, albo postacie, w których widzowie mnie jeszcze nie widzieli - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości