Znamy pierwsze pary w "True Love". Nie wszystko poszło zgodnie z planem. "Byłam zawiedziona"

Autor:
Justyna
Piąsta
"True Love" odc. 2. Oliwia i Kinga rozmawiają o różnicy wieku
"True Love" odc. 2. Oliwia i Kinga rozmawiają o różnicy wieku
wideo 2/6

Wszyscy uczestnicy "True Love" połączyli się w pary. I choć początkowo wydawało się, że jedna z dziewczyn zostanie singielką, to jednak z opresji uratował ją nowy mężczyzna. Kto został idealnie dobrany, a kto liczył na inny wynik rozdania?

"True Love". Pary w programie

Podczas Ceremonii Miłości mężczyźni zdecydowali, z kim chcą stworzyć relacje. Filip jako pierwszy ogłosił, która z pań zostanie jego partnerką. - Nie ukrywam, mamy tutaj dużo interesujących dziewczyn. Pięć z nich miałem już okazję poznać. Jednej jeszcze nie, tak więc mój dzisiejszy wybór padnie na Kingę - powiedział.

Ta informacja nie ucieszyła Kariny. Miała nadzieję, że to właśnie ona będzie w parze z Filipem. - Byłam zawiedziona. Myślałam, że jednak ja mogę być jego wyborem - przyznała rozżalona.

Kamil i Kinga "True Love" Źródło: materiały prasowe

Następnie poznaliśmy decyzję Marcina. Uczestnik do samego końca miał mętlik w głowie. Ostatecznie wybrał Sarę. - Kompletnie się nie spodziewałam, że Marcin mnie wybierze. Gdyby to dziewczyny miały wybierać, to wybrałabym albo Kamila, albo Filona - przyznała Sara.

Marcin i Sara "True Love" Źródło: materiały prasowe

Mateusz nie miał wątpliwości, która z singielek stanie u jego boku. - Swój wybór argumentuję tym, że złapałem najlepszy kontakt z tą osobą. Poświęciłem najwięcej czasu na rozmowę z nią. Jest to Julia - powiedział.

Reakcja Julii była bardzo pozytywna. - Widzę, że szuka ze mną kontaktu. Na razie po prostu jestem szczęśliwa - wyznała.

Mateusz i Julia "True Love" Źródło: materiały prasowe

Pierwsze pary w "True Love"

Kamil miał do wyboru już tylko trzy dziewczyny. Spośród nich najlepiej dogadywał się z Oliwią, więc postanowił bliżej ją poznać. Jak zareagowała?

- Jestem bardzo zadowolona. Od razu złapaliśmy wspólny kontakt. Nasze pasje też nas przyciągają, więc będziemy mieli więcej czasu, żeby o nich porozmawiać - stwierdziła Oliwia.

Kamil i Oliwia "True Love" Źródło: materiały prasowe

Filip, nazywany przez uczestników Filonem, musiał połączyć się w parę z Kariną lub z Martyną. Okazało się, że wcześniej żadnej z nich nie brał pod uwagę. Nie miał jednak innego wyjścia i zdecydował się stworzyć parę z Martyną.

- Bardzo było mi miło, że postawił właśnie na mnie i to ze mną chciał bardziej się poznać - podkreśliła wybranka Filona.

Filip "Filon" i Martyna Źródło: materiały prasowe

Karina została bez pary i była przekonana, że najbliższą noc spędzi samotnie. Ku zaskoczeniu wszystkich uczestników, nagle pojawił się nowy, przystojny mężczyzna - Kuba. To właśnie on został partnerem ostatniej singielki.

Karina i Kuba "True Love" Źródło: materiały prasowe

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości