"True Love". Kinga pożegnała się z programem. Wybór Kuby zszokował wszystkich

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Kinga poprosiła Kamila o przysługę
Kinga poprosiła Kamila o przysługęTVN7
wideo 2/3

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. W 20. odcinku "True Love" podczas Ceremonii Miłości willę musiała opuścić Kinga. Mateusz zdecydował się wybrać kogoś innego. Dodatkowo po odejściu Julii z programu, jej niedoszły partner Kuba nieźle namieszał. Co dokładnie się stało?

Kinga odeszła z programu "True Love"

Ten dzień od początku rozpoczął się dziwnie. Rano Patrycja postanowiła zaprosić wszystkich z willi na wspólny trening. To wtedy doszło do niemiłej wymiany zdań między Kingą a Mateuszem. Mężczyzna odzywką swojej wybranki ewidentnie poczuł się dotknięty, co także podkreślał w rozmowie z resztą ekipy. Poważnie zaczął zastanawiać się nad swoim wyborem podczas nadchodzącej Ceremonii Miłości. Zaczął coraz częściej zerkać na Agatę, z którą złapał nić porozumienia.

Sama Agata była nieźle zaskoczona, gdy wieczorem to właśnie ją wybrał na swoją nową partnerkę. Kinga została bez pary i musiała opuścić "True Love". Jak sama zaznaczyła, była rozczarowana wyborem Mateusza.

- Nie zamykałam mojej relacji z Mateuszem. Otwarcie mówiłam, że jeśli podejmie kroki romantyczne, to być może nasza relacja rozwinie się bardziej, więc poniekąd mogę mieć do niego żal, że nie dał temu szansy - powiedziała w programie.

Kuba po odejściu Julii. Kogo wybrał?

Jak przyznał podczas Ceremonii Miłości, Kuba wahał się do ostatniej chwili. Nie wiedział, na którą kobietę się zdecydować. Ostatecznie jego wybór padł na Martynę, z którą dobrze bawił się podczas organizowanego tego dnia speed datingu. Wybranka nie kryła poruszenia całą sytuacją, ponieważ liczyła na parę z Dawidem, z którym dogadywała się coraz lepiej.

Jedna decyzja Kuby zmieniła układ sił w willi, a Dawid zamiast Martyny wybrał Oliwię. - Domino tak zrobiłeś - powiedział Filon do Kuby po ceremonii. - Kto tu jest playerem? - dodała Agata.

Jak nowe pary poradzą sobie w nadchodzącym tygodniu? O tym dowiemy się z kolejnych odcinków randkowego show.

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

    Autor:Agnieszka Mrozińska

    Źródło zdjęcia głównego: TVN7

    Pozostałe wiadomości