Rafał Zawierucha jest rozczarowany Oscarami? "Ja natomiast niektórych filmów nie rozumiem"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Co nowego w show-biznesie - poprawka
Co nowego w show-biznesie - poprawkaDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Szaleństwo oscarowe dobiegło już końca, jednak emocje wokół nagrodzonych filmów nadal nie opadły. Sandra Hajduk-Popińska porozmawiała z Rafałem Zawieruchą na temat tegorocznego werdyktu. Co aktor sądzi o nagrodzonych filmach?

Rafał Zawierucha komentuje Oscary

Rafał Zawierucha to doświadczony aktor, który miał szansę zagrać nie tylko w wielu polskich produkcjach, ale też i tych zagranicznych. Przypomnijmy, że za jeden z największych sukcesów artysty uważa się jego współpracę z Quentinem Tarantino, w którego filmie "Pewnego razu w Hollywood" zagrał Romana Polańskiego. Nic więc dziwnego, że Rafał nadal śledzi nowinki z zachodniego świata kina. Z tego powodu porozmawiał z Sandrą Hajduk-Popińską na temat tegorocznej gali oscarowej.

- Oglądałem, natomiast przy pewnej kategorii już odpadłem. Najlepszy aktor... Tutaj byłam bliżej Colina Farrela i Austina Butlera [...] No cóż, trzeba uszanować wybór, ale ja natomiast niektórych filmów nie rozumiem po prostu. [...] Byłem mocno za Spielbergiem, byłem mocno za "Blondynką" – stwierdził aktor.

Rafał Zawierucha chciałby wrócić do Hollywood?

Rafał Zawierucha jako jeden z niewielu polskich aktorów miał szanse współpracować z twórcami największego formatu. Choć od premiery "Dawno temu w Hollywood" minęły już 4 lata, artyście nie minął apetyt na ambitne produkcje. Zapytany przez Sandrę Hajduk-Popińską, z którym z nominowanych reżyserów chciałby spotkać się na planie filmowym przyznał, że ma pewne zawodowe marzenia.

- McDonagh oczywiście, Baza Luhrmana poznałem ostatnio na Camerimage, więc może kiedyś go zagram, bo mamy nawet wspólne zdjęcie – żartował Rafał Zawierucha.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości