Młodzieżowy wizerunek Mariny zachwycił fanów. "Opłaca się pokazywać swoją inną twarz w show-biznesie"

Marina Łuczenko-Szczęsna od lat w idealny sposób łączy sportowe elementy garderoby z tymi eleganckimi, przez co jej stylizacje są świetną inspiracją dla tysięcy kobiet na całym świecie w różnym wieku. W najnowszym teledysku wokalistka zaskoczyła jednak nowym wizerunkiem. Choć niektórzy byli nim zaskoczeni, okazuje się, że bardzo się podoba.

Styl Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Marina Łuczenko-Szczęsna nie zawsze uchodziła za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Dopiero w przeciągu ostatnich lat wypracowała swój własny styl i teraz w świetny sposób łączy elementy garderoby wyrafinowanej kobiety ze świeżością nastolatki. Ekstrawagancja nie jest jej znakiem firmowym. Wokalistka doskonale wyczuwa nowe trendy, wiadomo jednak, że nie podąża za nimi ślepo, gdyż stawia na prawdziwą wygodę . Sama kilka lat temu w wywiadzie dla "VIVY! MODY" powiedziała:

Najfajniej żeby było i modnie i wygodnie, ale na co dzień zdecydowanie wybieram wygodę

Mimo tego często można było ją zauważyć w wysokich szpilkach czy kusych kreacjach. W najnowszym teledysku do piosenki pt. "Nigdy więcej" zaprezentowała jednak całkiem nowy wizerunek.

Gdy jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że jest jej nowy klip, wszyscy się zastanawiali, czy ta odsłona Mariny w ogóle może się sprzedać, czy ktoś tego będzie chciał słuchać, czy ktoś będzie chciał na to patrzeć, bo to jest zupełnie inna odsłona

- mówiła w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

Teledysk Mariny do piosenki "Nigdy więcej"

W klipie wokalistka jest niezwykle młodzieżowa. Stawia na mocne kolory i kontrowersyjne looki. Niektóre prezentowane przez nią stylizacje są standardowym zestawem nastolatek (np. sportowy top, spodnie z przetarciami, białe sneakersy, czapka typu bucket hat oraz koszula w kratę przewiązana w pasie), a inne zaskakują innowacyjnością (jak wielobarwna kurtka w połączeniu ze spódnicą wykonaną z kolorowych bandanek). Dochodzą do tego również wyszukane fryzury i wyrazisty makijaż.
Choć niektórzy byli zaskoczeni takim wizerunkiem, został on bardzo dobrze przyjęty przez fanów artystki. W przeciągu trzech tygodni od premiery klipu, ma on już ponad 4 mln odtworzeń na YouTube . Dumna wokalistka chętnie chwali się sukcesem w mediach społecznościowych i cały czas zamieszcza ujęcia z planu teledysku.

Czyli jednak opłaca się pokazywać swoją inną twarz w show-biznesie

- dodała dziennikarka.
A Wam podoba się Marina w takim wydaniu?
Marina uwielbia brytyjską modę. Zobacz wideo:
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Autor: Sabina Zięba

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości