Pierwsza zwyciężczyni "MasterChefa Juniora" pochwaliła się zdjęciami ze studniówki. "Wyrosła na piękną kobietę"

Autor:
Nastazja
Bloch
Natalia Paździor

Natalia Paździor siedem lat temu otrzymała tytuł MasterChef Junior. Ówczesna 12-latka pokonała przeciwników i udowodniła, że gotować można w każdym wieku. Dziś jest młodą kobietą i tegoroczną maturzystką. Zobacz, jak prezentowała się na studniówce.

Natalia Paździor – pierwsza zwyciężczyni MasterChef Junior

"MasterChef Junior" to program, który pokochali widzowie. Od 2016 roku fani gotowania mieli okazję podziwiać talenty gastronomiczne młodych kucharzy. Pierwszą edycję kultowego show wygrała 12-letnia Natalia Paździor ze Zbludowic koło Buska-Zdroju. Dziewczynka oczarowała jury swoimi imponującymi umiejętnościami i wyczuciem smaku.

Co słychać obecnie u Natalii? Ma już 19 lat, uczy się w liceum o profilu matematyczno-fizycznym, a w tym roku podchodzi do egzaminu dojrzałości. Od czasu udziału w programie znacząco się zmieniła. W sieci pochwaliła się aktualnymi zdjęciami.

Natalia Paździor opublikowała zdjęcia ze studniówki

Program przysporzył Natalii wielu fanów. Przez lata w mediach społecznościowych wyczyny kulinarne dziewczyny śledziło wiele osób. Aktualnie 19-latka żyje nieco innymi obowiązkami. Teraz skupia się na nauce do matury. Niedawno w sieci pochwaliła się zdjęciami i filmikiem ze studniówki. Trzeba przyznać, że w klasycznej czarnej sukience i delikatnym makijażu wyglądała olśniewająco.

Widzowie, którzy pamiętają Natalię z "MasterChefa Juniora", nie mogli wyjść z podziwu. Pod postem pozostawili mnóstwo komentarzy, w którym komplementowali urodę maturzystki.

- "Przecież ty przed chwilą wygrałaś "MasterChefa", a teraz masz studniówkę", "Nie do wiary. Jaka już śliczna kobieta", "Jak ten czas szybko leci. Pięknie wyglądasz", "Mała sympatyczna dziewczynka z "MasterChefa" wyrosła na piękną kobietę" - pisali.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: TVN/FOKUSMEDIA/NEWSPIX.PL

Pozostałe wiadomości