Monika Miller wspomina pierwszą nietypową randkę z Pavlem. "Chciał mnie zobaczyć bez makijażu"

Autor:
Michalina
Kobla
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Monika Miller podbiła serca fanów nie tylko swoją twórczością i wizerunkiem, ale i podejściem do życia. Młoda gwiazda otwarcie mówi o chorobie afektywnej dwubiegunowej, a na TikToku często dzieli się zabawnymi filmami dowodzącymi jej dystansu do siebie. W życiu artystki ostatnio się układa - jest szczęśliwie zakochana i wyczekuje premiery debiutanckiego krążka, o czym opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

Monika Miller zakochana

Wiosna nastała nie tylko za oknem, ale i w sercach naszych gości. Monika Miller na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadła ze swoim wybrankiem. Pavlo Moskalenko jest producentem muzycznym i, jak przyznał, to on zainicjował relację z modelką. Napisał do niej bowiem na Instagramie zauważywszy, że mają wspólnych znajomych.

Monika początkowo nie była przekonana, czy chce się z nim spotkać. Dlaczego? Choć spodobał jej się na zdjęciach, sprawiał wrażenie zbyt poważnego.

- Pierwsza randka była w salonie spa, na basenie. [...] Bardzo się zdziwiłam. Jeszcze pomyślałam, że chce zobaczyć, jak wyglądam bez makijażu - opowiadała Monika.

Choć Pavlo w Polsce jest od 10 lat, to nie śledzi show biznesu i nie wiedział, jak znaną osobę zaprosił na randkę. Kiedy zdał sobie z tego sprawę? - Na Nowy Rok. Wyszliśmy z budynku i zaczęli podchodzić do Moniki ludzie, że znają ją, że chcą zdjęcia - wspominał.

Monika Miller o chorobie afektywnej dwubiegunowej

Chorobę, na którą cierpi Monika, cechuje naprzemienne lub przerywane reemisją występowanie stanów maniakalnych i depresyjnych o różnym natężeniu. Gwiazda przyznała, że jest obecnie w ostatnim z wymienionych, jednak znosi go lepiej dzięki obecności Pavla.

- Wiele osób do mnie pisze. Czasem staram się jakoś pomóc, podać jakiś kontakt, wymienić leki, które biorę - zaznaczyła.

- Jestem z niej dumny - podkreślił Pavlo, mówiąc o odwadze, z jaką jego wybranka mówi o swoich dolegliwościach.

Monika wydała ostatnio utwór "Trampolina" zwiastujący debiutancki krążek. O czym opowiada utwór? Tego dowiecie się, oglądając materiał wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości