Mish Mash na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchaj utworu "Rozkmina"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Mish Mash w utworze „Rozkmina”
Mish Mash w utworze „Rozkmina” Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Zespół Mish Mash tworzą młodzi, utalentowani artyści, którzy czerpią inspiracje z różnych stylów muzycznych. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali się w utworze "Rozkmina".

Mish Mash - "Rozkmina"

W piątkowym programie Dzień Dobry TVN sceną zawładnęła grupa Mish Mash. Zespół tworzy czwórka utalentowanych muzyków (Aleksandra Cieślak, Aleksandra Nawrot, Zuzanna Lipska, Julian Kokociński) oraz wokalistka Julia Sekulska. Młodzi artyści zaprezentowali utwór "Rozkmina".

Mish Mash nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, chętnie eksperymentuje z różnymi brzmieniami. Ponadto przesłanie swoich tekstów przekazuje w kilku językach - hebrajskim, hiszpańskim i polskim.

Mish Mash na scenie Dzień Dobry TVN

Czym inspirują się członkowie zespołu przy tworzeniu tekstów piosenek? Okazuje się, że przede wszystkim codziennością. Każdy z nich ma różne problemy, doświadczenia np. w miłości. W ten sposób wnosi coś swojego, co ostatecznie tworzy spójną całość. Za autorskie teksty i muzykę odpowiada Julia Sekulska, a za aranżację Julian Kokociński.

Posłuchaj utworu "Rozkmina" w naszym materiale wideo.

Mish Mash w utworze „Rozkmina”
Mish Mash w utworze „Rozkmina” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Pozostałe wiadomości