Martyna Wojciechowska po metamorfozie. W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy. Fani: "Kleopatra?"

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
Instagram/@martyna.world
Spektakularna metamorfoza Anny
Spektakularna metamorfoza Anny Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Martyna Wojciechowska zaskoczyła swoich fanów. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała nową fryzurę. Trzeba przyznać, że w tej odsłonie wygląda zupełnie inaczej. Ciemne włosy i grzywka niestety nie przypadły wszystkim do gustu. "Zdecydowanie nie" - pisali fani w komentarzach.

Martyna Wojciechowska po metamorfozie

Wiosna sprzyja zmianie i eksperymentom. To właśnie w tym czasie często decydujemy się na nieco bardziej szaloną fryzurę, nietypową stylizację, czy odważny makijaż. Na metamorfozę odważyła się także Martyna Wojciechowska. Podróżniczka opublikowała na Instagramie selfie, na którym zaprezentowała się w nowej odsłonie.

Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Martyny jeszcze nie wiedzieliśmy. Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata", zdecydowała się na ciemny odcień włosów i ciężką, grubą grzywkę.

- A może tak ciemne włosy i grzywka? Co myślicie? – zapytała fanów.

Martyna Wojciechowska w ciemnych włosach – fani podzieleni

Pod postem Martyny bardzo szybko pojawiła się lawina komentarzy. Jak się okazuje, zdanie internatów jest podzielone. Jedni uważają, że nowa fryzura pasuje do podróżniczki, inni zaś nie wyobrażają sobie, aby zdecydowała się na inny kolor niż blond.

- "Nie ważne czy taki, czy inny kolor włosów lub fryzura, ważne, by czuć się dobrze ze samym sobą", "Nie poznałam", "Kleopatra?", "Pani jest tak naturalna, że nie potrzebuje żadnych udziwnień, piękno samo w sobie", "Zdecydowanie nie, blond lepszy",

Czy Martyna faktycznie zdecydowała się na trwały ciemny kolor? A może to tylko peruka? Jesteśmy pewni, że już niebawem główna zainteresowana sama wyjaśni, skąd na jej głowie pojawiła się tak duża zmiana.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: Instagram/@martyna.world

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości