Madonna skończyła 65 lat. Karierę zaczynała mając 35 dolarów w kieszeni

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jej stroje zachwycają Madonnę
Jej stroje zachwycają Madonnę
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Madonna świętuje w tym roku 40-lecie kariery. Pierwszy singiel "Everybody", który wydała mając 25 lat, fani nucą do dziś. Gwiazda wyrusza za moment w jubileuszową trasę koncertową. Start "Celebration Tour" został przełożony ze względu na stan zdrowia artystki, ale ta, jak zawsze zresztą, zapewnia, że powróci silniejsza. To nie pierwszy raz, kiedy na jej drodze pojawiają się przeszkody. W końcu już na początku kariery gwiazdy, wieszczono jej koniec.

Madonna - początki kariery

Madonna Louise Ciccone urodziła się w Bay City w stanie Michigam 16 sierpnia 1958 roku. Była trzecim z sześciorga dzieci Silvio Anthony’ego Ciccone i Madonny Louise Ciccone (z domu Fortin). Kiedy miała zaledwie 5 lat, zmarła jej mama. Kobieta zmagała się z nowotworem. Artystka do dziś wspomina ją w utworach, m.in. w "Mother Father" z płyty American Life.

Kilka lat po śmierci żony, ojciec przyszłej gwiazdy poślubił Joan – jedną z opiekunek swoich dzieci, która zaczęła wprowadzać w domu rygor. Madonna nie miała wyboru i chodziła do katolickich szkół. Nie była lubiana przez nauczycieli z powodu swojej brawury i niekonwencjonalnego zachowania.

Po zakończeniu szkoły średniej, Madonna studiowała taniec na Uniwersytecie w Michigan. Później chodziła także na lekcje baletu w Rochester. Jej instruktorem był wówczas o 30 lat starszy Christopher Flynn, który stał się jej mentorem. Razem chodzili na imprezy do klubów gejowskich, gdzie Madonna odkrywała świat, który wcześniej był dla niej niedostępny. Za namową instruktora porzuciła uniwersytet i w 1978 roku przeniosła się do Nowego Jorku. - Wyjechałam z Detroit w wieku 18 lat, miałam 35 dolarów w kieszeni. (...) Marzyłam, by zostać profesjonalną tancerką, po latach zmagań i biedy zdecydowałam się pójść na przesłuchanie do teatru muzycznego - wspominała gwiazda podczas MTV VMA 2018.

Trudny start Madonny

Gwiazda, gdy dotarła do Nowego Jorku, pracowała m.in. jako kelnerka w Burger Kingu i szatniarka w herbaciarni. Łapała również wszelkie zlecenia modelingowe, w tym biorąc udział w rozbieranych sesjach. Wieczorami tańczyła natomiast m.in. w grupach Alvin Ailey i Pearl Lang. W 1979 roku, mając 21 lat, zamieszkała w Paryżu, gdzie tańczyła w rewii Patricka Hernandeza. Po trzech miesiącach jednak piosenkarka wróciła do Nowego Jorku. Wówczas ze swoim partnerem Danem Gilroyem założyła grupę "The Breakfast Club", w której pierwszy raz doświadczyła pracy piosenkarki. Po roku porzuciła zespół i razem ze Stephenem Brayem, założyła formację "Emmy".

W 1981 roku Madonna poznała Camille Borbone. Kobieta została jej pierwszą managerką. Królowa Popu występowała w nowojorskich klubach, budując własne nazwisko. Z Camille pracowała przez rok, a po rozwiązaniu współpracy, poznała Marka Kaminsa – dj'a z klubu Danceteria. Zaprezentowała mu wówczas demo piosenki "Everybody". Dj nie krył zachwytu nad talentem Madonny i poznał ją z Seymourem Steinem, właścicielem wytwórni Sire Records. W 1982 roku mężczyzna postanowił dać szansę piosenkarce i podpisał z nią kontrakt na nagranie dwóch singli "Everybody" i "Burning Up". Pierwszy z nich stał się ogromnym hitem.

W 1983 roku, dokładnie 40 lat temu, ukazał się pierwszy album gwiazdy, zatytułowany po prostu "Madonna". W pierwszym wywiadzie po sukcesie krążka, debiutująca artystka w rozmowie z dziennikarzem powiedziała, że chciałaby "rządzić światem". Udało się. W 1985 roku artystka wyruszyła w pierwszą trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, obejmującą 39 miast. Promowała wówczas swoją drugą płytę "Like a Virgin".

W 1986 roku Madonna wydała trzeci album "True Blue". Trzy lata później powstało "Like a Prayer". Album przedał się w nakładzie 12 milionów egzemplarzy.

Madonna urodzona, by szokować

Uwielbiająca od najmłodszych lat zwracać na siebie uwagę Madonna, w 1990 roku Madonna wydała płytę "I’m Breathless", na której znalazł się jej kultowy numer "Vogue". W tym samym roku Madonna ruszyła w "World Ambition Tour”. Trasa, podczas której gwiazda m.in. imitowała masturbację na scenie i wykorzystywała symbole religijne, bojkotowały organizacje chrześcijańskie i Watykan. Jak podaje portal "Royal Madonna", 27 maja w Toronto policja konna zagroziła piosenkarce aresztowaniem za "lubieżny i nieprzyzwoity występ". Chodziło o wykonanie "Like a Virgin", podczas którego artystka symulowała masturbację na wielkim, obitym czerwonym aksamitem łóżku. W dokumencie "W łóżku z Madonną" pojawiły się wypowiedzi piosenkarki z tamtej chwili, w których zaznaczyła, że nie zamierza niczego zmieniać, wolałaby raczej odwołać koncert, niż dokonać jakichkolwiek zmian w jego treści.

Kolejny z serii koncert się odbył, a w rozmowie z policją manager gwiazdy powiedział, że jeśli odwołają widowisko, to funkcjonariusze będą musieli powiedzieć tysiącom ludzi, dlaczego. Madonna rozpoczęła koncert słowami: "Czy wierzycie w wolność wyrażania siebie?" (inne show z trasy rozpoczynała hasłem "Czy wierzycie w miłość?", pochodzącym z piosenki "Express Yourself"). Jak na Madonnę przystało, scenę masturbacji odegrała z jeszcze większą przekorą.

Pierwsza połowa lat 90. przyniosła w karierze Madonny kolejne kontrowersje. Na fali albumu "Erotica" pojawiła się książka zatytułowana "Sex". Dużych rozmiarów publikacja w metalowej oprawie zawierała akty, sceny seksu i dołączony do publikacji singiel CD "Erotica" w opakowaniu imitującym prezerwatywę. Książka stała się bestsellerem, ale Madonnie wieszczono koniec kariery. Nic z tego. W 1994 roku artystka wydała album "Bedtime Stories", nadal pozostając najbardziej wpływową gwiazdą na świecie.

W 2003 roku Madonna ponownie postanowiła przypomnieć o sobie zgorzkniałym konserwatystom. Razem z Britney Spears, Christiną Aguilerą i Missy Elliott otwierała galę MTV Video Music Awards piosenką "Hollywood". Wywołała wówczas skandal całując się z Księżniczką popu, Britney Spears, i Christiną.

W 2005 roku ukazała się płyta Madonny "Confessions on a Dance Floor". Promująca go trasa "Confessions Tour" zapewniła kolejny skandal. Artystka śpiewała swój przebój "Live to Tell" w koronie cierniowej, wisząc na krzyżu, wysadzanym kryształkami Svarowskiego. Inscenizacja miała nieść ważny przekaz, bo w tle pojawiały się zdjęcia afrykańskich dzieci, a obok licznik, który pokazywał liczbę 12 milionów – tyle dzieci zostało sierotami w wyniku pandemii AIDS. Występ został skrytykowany przez Watykan i organizacje trzech największych monoteistycznych religii. Madonna wydała wówczas oświadczenie i oznajmiła, że jej zamiarem było zwrócenie uwagi na głodujące dzieci w Afryce.

Madonna - dzieci

W 1996 roku urodziła się pierwsza córka Madonny, Lourdes Leon. Gwiazda miała wówczas 38 lat. W 1998 roku piosenkarka poznała się reżyserem Guyem Ritchie, który został jej mężem. W 2000 roku przyszedł na świat ich syn Rocco.

Wokalistka wychowuje łącznie sześć pociech, czworo z nich to adoptowane dzieci z Malawi. Najstarszy z przybranych synów Madonny to 18-letni David Banda Mwale Ciccone Ritchie, którego biologiczna matka zmarła kilka dni po porodzie.

Chifundo "Mercy" James Ciccone również została adoptowana z tego samego ośrodka. Dziewczynka straciła matkę zaraz po narodzinach. Kilka lat później pod skrzydła Madonny trafiły bliźniaczki: Stella i Esther.

Madonna - związki, partnerzy, kochankowie

Pierwszym znanym chłopakiem Madonny był muzyk Stephen Bray, zaczęła się z nim spotykać jeszcze przed wyjazdem do Nowego Jorku w 1978 r. Po przeprowadzce związana była muzykiem Danem Gilroyem. W 1980 r. rzuciła go i wróciła do poprzedniego chłopaka. W 1982 r. związała się z Markiem Kaminsem, nowojorskim DJ-em, o którym pisaliśmy wyżej, dzięki któremu podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną Sire Records. W 1983 r. chłopakiem Madonny został Jean-Michel Basquiat. Odeszła od niego ze względu na jego uzależnienie od narkotyków. W tym samym roku związała się z Johnem Benitezem, muzykiem znanym jako "Jellybean". Nie każdy wie, że w tym okresie spotykała się także z Prince'em.

W 1985 r. na planie teledysku do piosenki "Material Girl" Madonna poznała aktora Seana Penna. Zaręczyli się po dwóch miesiącach znajomości, a później wzięli ślub. Ponoć Penn miał znęcać się nad gwiazdą. Artystka po wielu latach zaprzeczyła, jakoby była bita przez męża. Rozwiedli się w 1989 r. z woli Madonny. W międzyczasie gwiazda miała romans z Johnem F. Kennedym jr., synem prezydenta USA. 

W 1989 r. podczas pracy nad filmem "Dick Tracy" gwiazda miała romans z kolegą z planu, Warrenem Beattym. Rozstali się po blisko roku znajomości. W 1990 r. Madonna była już z aktorem i modelem Tonym Wardem, który wystąpił w jej teledyskach do "Justify My Love" z 1990 r. i "Erotica" z 1992 r.

W 1991 r. Madonna miała spotykać się z "królem popu" Michaelem Jacksonem. - Był czas, że się spotykaliśmy. Chciał ze mną pracować, myślę, że chciał mnie poznać, a ja chciałam tego samego. (...) Oglądaliśmy razem filmy, jedliśmy wspólnie obiady, spotykaliśmy się, chodziliśmy na Oscary — powiedziała Madonna o Jacksonie w rozmowie z magazynem "Rolling Stone".

Później gwiazda związała się z przedsiębiorcą Chrisem Paciello. Następnie z aktorem Johnem Enosem III i ochroniarzem Jamesem Albrightem. Później z koszykarzem Dennisem Rodmanem. W latach 90. w oko wpadł jej z kolei 2Pac. We wrześniu 1994 r. wokalistka poznała Carlosa Leona, który został jej osobistym trenerem. Wspólnie doczekali się córki Lourdes, pierwszego dziecka Madonny. Następnie partnerem Madonny był scenarzysta Andrew Bird. W 1999 r. Madonna związała się z Guyem Ritchie'em, z którym wzięła ślub i doczekała się syna Rocco. Po rozpadzie małżeństwa miała romansować z bejsbolistą Aleksem Rodriguezem.

W 2008 r. prasa pisała o związku Madonny z dużo młodszym od niej Jesusem Luzem. Dzieli ich 29 lat. W 2010 r. związała się z tancerze Brahimem Zaibatem. Mogliśmy zobaczyć go na scenie m.in. podczas MDNA Tour. W 2013 r. głośno było o tym, że nowym chłopakiem gwiazdy jest tancerz i choreograf Timor Steffens.

W 2019 r. roku Madonna związała się z młodszym o 36 lat tancerzem Ahlamalikiem Williamsem. Później, w 2022 r. była z 41 lat młodszym Andrew Darnellem. Obecnym partnerem Madonny jest Josh Popper, młodszy od niej o 35 lat miłośnik boksu.

Madonna - dyskografia

Madonna nagrała łącznie 14 albumów studyjnych. Ostatni z nich, "Madame X," w 2019 roku.

 • 1.   Madonna (1983)
  • 2.   Like a Virgin (1984)
   • 3.   True Blue (1986)
    • 4.   Like a Prayer (1989)
     • 5.   Erotica (1992)
      • 6.   Bedtime Stories (1994)
       • 7.   Ray of Light (1998)
        • 8.   Music (2000)
         • 9.   American Life (2003)
          • 10.   Confessions on a Dance Floor (2005)
           • 11.   Hard Candy (2008)
            • 12.   MDNA (2012)
             • 13.   Rebel Heart (2015)
              • 14.   Madame X (2019)

               Madonna - filmografia

               Madonna dała się poznać także jako aktorka. Wystąpiła łącznie w ponad 20 filmach, m.in. w: "Rozpaczliwie poszukując Susan", "Who's That Girl?", "Dick Tracy", "W łóżku z Madonną", "Cienie we mgle", "Ich własna liga" czy "Evita". Za ostatni nagrodzono ją Złotym Globem.

               Gwiazda wyreżyserowała także filmy, takie jak "Mądrość i seks" oraz "W.E. Królewski romans".

               Madonna - trasy koncertowe

               Madonna w październiku tego roku wyruszy w 12 trasę koncertową "Celebration Tour", na której świętować będzie 40-lecie pracy artystycznej. Koncerty miały wystartować w połowie lipca, ale ze względu na problemy zdrowotne, przeniesiono amerykańską część trasy.

               Piosenkarka zawitała do Polski dwa razy. Pierwszy raz w 2009 roku w ramach "Sticky & Sweet Tour" zagrała na warszawskim Bemowie. Trzy lata później wystąpiła na Stadionie Narodowym w trakcie "MDNA Tour".

               Trasy koncertowe Madonny:

               • 1. The Virgin Tour (1985)
                • 2. Who’s That Girl World Tour (1987) 3. Blond Ambition World Tour (1990)
                 • 4. The Girlie Show World Tour (1993)
                  • 5. Drowned World Tour (2001)
                   • 6. Re-Invention World Tour (2004)
                    • 7. Confessions Tour (2006)
                     • 8. Sticky & Sweet Tour (2008)
                      • 9. The MDNA Tour (2012)
                       • 10. Rebel Heart Tour (2015)
                        • 11. Madame X Tour (2019)
                         • 12. Celebration Tour (2023)

                          Zobacz także:

                          Autor: Oskar Netkowski

                          Źródło zdjęcia głównego: Dave Hogan/Getty Images

                          podziel się:

                          Pozostałe wiadomości

                          Już za chwilę rozkwitnie wiosna, a wraz z nią nowa ramówka w TVN

                          Już za chwilę rozkwitnie wiosna, a wraz z nią nowa ramówka w TVN

                          "Pokaż nam, jak bardzo kochasz Diunę" i wygraj bilety do kina

                          "Pokaż nam, jak bardzo kochasz Diunę" i wygraj bilety do kina

                          "Jazda konno, strzelanie z łuku". Gwiazda serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

                          "Jazda konno, strzelanie z łuku". Gwiazda serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

                          Pyszne i zdrowe. Poznajcie fenomenalne sposoby na przygotowanie mięsa wieprzowego
                          Materiał promocyjny

                          Pyszne i zdrowe. Poznajcie fenomenalne sposoby na przygotowanie mięsa wieprzowego

                          Zaczęło się od bólu gardła. Skończyło się na amputacji wszystkich kończyn

                          Zaczęło się od bólu gardła. Skończyło się na amputacji wszystkich kończyn

                          Bradley Cooper szczerze o ojcostwie. "Nie jestem pewien, czy bym żył, gdybym nie był tatą"

                          Bradley Cooper szczerze o ojcostwie. "Nie jestem pewien, czy bym żył, gdybym nie był tatą"

                          Bonding, czyli szybka i niedroga korekta uśmiechu. "Jest to plomba na zewnątrz zęba"
                          Materiał promocyjny

                          Bonding, czyli szybka i niedroga korekta uśmiechu. "Jest to plomba na zewnątrz zęba"

                          "Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

                          "Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

                          Szybkie i proste mięsne przekąski. Przepisy Mariety Mareckiej na "coś do chrupania"
                          Materiał promocyjny

                          Szybkie i proste mięsne przekąski. Przepisy Mariety Mareckiej na "coś do chrupania"

                          Indyk zamiast przynęty? Nie uwierzysz, co wędkarz złapał na haczyk

                          Indyk zamiast przynęty? Nie uwierzysz, co wędkarz złapał na haczyk

                          Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?
                          Materiał promocyjny

                          Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?

                          Bartosz Bednorz zachęca do aktywności. "Wspieramy nie tylko dzieci z dużych miast"
                          Materiał promocyjny

                          Bartosz Bednorz zachęca do aktywności. "Wspieramy nie tylko dzieci z dużych miast"

                          W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu
                          Materiał promocyjny

                          W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu

                          Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!
                          Materiał promocyjny

                          Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!

                          Przyjaźń wśród zwierząt. "Maddie od razu ciągnęła, żeby iść do Luny"

                          Przyjaźń wśród zwierząt. "Maddie od razu ciągnęła, żeby iść do Luny"

                          Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

                          Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

                          Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

                          Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

                          Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

                          Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

                          Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

                          Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

                          Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

                          Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

                          Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"
                          Materiał promocyjny

                          Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

                          Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

                          Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

                          Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

                          Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

                          Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"
                          Materiał promocyjny

                          Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"

                          Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

                          Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

                          Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"
                          Materiał promocyjny

                          Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"

                          Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

                          Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

                          Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
                          Materiał promocyjny

                          Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

                          Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

                          Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

                          Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

                          Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

                          Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

                          Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

                          Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
                          Materiał promocyjny

                          Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

                          Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

                          Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

                          Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

                          Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

                          "Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

                          "Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

                          Uczniowie w wyjątkowy sposób pożegnali szkolną sekretarkę. "Serce zostawiła w ekonomiku"

                          Uczniowie w wyjątkowy sposób pożegnali szkolną sekretarkę. "Serce zostawiła w ekonomiku"

                          Czterodniowy tydzień pracy w Polsce. Czy pomysł ma szansę wejść w życie?

                          Czterodniowy tydzień pracy w Polsce. Czy pomysł ma szansę wejść w życie?

                          Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

                          Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

                          Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

                          Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

                          E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
                          Materiał promocyjny

                          E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

                          Rok przestępny - magiczny czy pechowy? Według niektórych może być rokiem wojny

                          Rok przestępny - magiczny czy pechowy? Według niektórych może być rokiem wojny

                          To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

                          To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

                          Partnerka Artura Szpilki była ofiarą przemocy. "Miałam nóż na gardle, dosłownie"

                          Partnerka Artura Szpilki była ofiarą przemocy. "Miałam nóż na gardle, dosłownie"

                          To miała być niezapomniana impreza. Zakończyła się płaczem dzieci i przyjazdem policji

                          To miała być niezapomniana impreza. Zakończyła się płaczem dzieci i przyjazdem policji

                          Jednego dnia został tatą 4 dzieci i stracił żonę

                          Jednego dnia został tatą 4 dzieci i stracił żonę

                          Tabletka "dzień po" to bomba hormonalna? Lekarz rozwiewa wątpliwości

                          Tabletka "dzień po" to bomba hormonalna? Lekarz rozwiewa wątpliwości

                          "The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

                          "The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

                          Robisz zdjęcia telefonem? W tych miejscach będzie cię to słono kosztować

                          Robisz zdjęcia telefonem? W tych miejscach będzie cię to słono kosztować

                          Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

                          Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

                          "The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

                          "The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

                          #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

                          #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas