Kamila Szczawińska zdradziła imię córki. Fani zaskoczeni nietypowym wyborem

Kamila Szczawińska
Kamil Piklikiewicz / East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Kamila Szczawińska wyjawiła imię swojej najmłodszej pociechy, a wybrała bardzo nietypowe. Obserwatorzy modelki nie kryli zaskoczenia decyzją rodziców. Jak nazywa się córka gwiazdy?

Kamila Szczawińska - dzieci

Kamila Szczawińska jest matką trójki dzieci: 12-letniego Juliana, 11-letniej Kaliny i córeczki, o której przyjściu na świat poinformowała na początku czerwca . Choć w mediach społecznościowych pojawiały się zdjęcia dziewczynki, jej imię pozostawało tajemnicą. Ostatecznie dumna mama postanowiła zdradzić, jak nazywa się jej najmłodsza córka.

- Zoya - napisała, wyjawiając imię. - Nie mogę się nią nacieszyć i dalej ciężko mi jest uwierzyć, że ją mamy - wyznała Kamila Szczawińska.

Choć imię Zoya zyskuje na popularności, to wybór tak niespotykanego imienia dla dziecka wywołał niemałe zamieszanie w komentarzach.

"My też mieliśmy w planach Zoję, a 3 miesięce temu wykluł się Benjamin" - napisała jedna z internautek. "Dlaczego Zoya... Skąd pomysł... Historia... Sytuacja... Myśl..." - zastanawiała się fanka. " Piękne imię" - stwierdziła inna.

Zoya - pochodzenie i znaczenie imienia

Zoya, Zoe, Zoja - w zależności od pisowni - to imię pochodzenia greckiego i oznacza życie. Imieniny obchodzi 16 lutego, 2 maja i 5 lipca.

W 2019/2020 roku imię Zoya otrzymało zaledwie 18 urodzonych dziewczynek. Większą popularnością cieszy się wersja pisana przez "j". W tym samym okresie nadano je 419 dziewczynkom.

Zobacz wideo: Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Czy Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszkają ze sobą? "Mieliśmy bardzo trudne chwile"

We Francji zmarły dwie pierwsze osoby zakażone wariantem Delta. Czy były zaszczepione?

Co turyści najczęściej kradną z hoteli? "Zdarzyło się, że zginął cały stół tarasowy"

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości